UA
RU

Бренд Yuliya Magdych представляє патріотичну колекцію вишиванок, присвячену українській свободі та силі духу.

Редагувати переклад
Український бренд вишиванок Юлія Магдич анонсує вихід патріотичної колекції вишитих суконь та сорочок до Дня Незалежності України. Нова колекція бренду присвячена свободі та силі духу українців.

Yuliya Magdych 098

Основна ідея патріотичної колекції полягає у створенні візуального коду, за яким Україну зараз ідентифікують у всьому світі. Ключовим елементом колекції є життєстверджуючі жовто-блакитні та червоні кольори.

Патріотична колекція складається з двох лінійок: кольори українського прапору розквітають на сукнях-вишиванках, символізуючи вільну природу української нації та жагу до перемоги. У той час, як соковий червоний презентує калину, яка піднімається від любові та шанування кожного українця до своєї землі. Дроп колекції присвячений калині буде випущений невдовзі.

“Ця колекція є своєрідним маніфестом української свободи та духу. Впізнавані у всьому світі елементи та кольори є візуальним кодом, завдяки якому Україну може підтримати кожен охочий”, – розповідає дизайнер бренду Юлія Магдич про ідею колекції. 

Наразі бренд готується презентувати патріотичні лінійки для жінок, однак також планує виготовлення одиниць для чоловіків. Шкіряне плаття колекції буде представлене в обмеженій кількості до 7 одиниць і матиме індивідуальний номер, відмічений на бірці. 

Yuliya Magdych 5

Yuliya Magdych 98

Як зауважує Юлія Магдич: “На нас чинять не лише військовий, але й ментальний тиск. Ми не можемо дозволити нашим бійцям відчути наші страх чи сум. Ми сильні та витривалі, а нова колекція – показник впевненості у перемозі. Саме тому вона наповнена яскравими та соковитими кольорами, які найкраще ідентифікують Україну зараз”

Жовто-блакитні сукні патріотичної колекції вже віддали перевагу співачці Джамала і телеведуча Катерина ОсадчаЗ початку вторгнення, бренд підтримує ЗСУ та потерпілих від війни дітей, перераховуючи кошти з продажу.

Юлія Магдич

Yuliya Magdych 7

Читайте також: БРЕНД THE COAT ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКЦІЮ СТВОРЕНУ ПІД ЧАС ВІЙНІ

Статті на тему