Edit page title 7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про 7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину 

Редагувати переклад
Вибираємо з того, що є у гардеробі будь-якої модниці. 
7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 1

Якщо до цього моменту ви жили в низці завдань, дедлайнів та термінових справ, і тільки зараз усвідомили, що менше, ніж через 72 години настає новий рік, пропонуємо надихнутись нашою свіжою SOS-підбіркою. Створеною для тих модниць, яким катастрофічно не вистачає часу на шопінг, нехай навіть і онлайн-формату. Повірте, виглядати чудово в новорічну ніч можна і з тим арсеналом трендових образів, які терпляче чекають на свій вихід у ваших гардеробах. Якщо забобони та поради щодо гармонійного вибору цибулі для вас не становлять жодної важливості, презентуємо 7 актуальних ідей урочистих нарядів. Хоча б кілька із них вже є у вашому арсеналі. Просто поки що ви навіть не здогадуєтеся, що їм є місце і як головний герой Нового 2021 року. 

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 2

Medicine, 1279 грн

Читай також:7 причин переглянути нову костюмовану мелодраму Netflix “Бріджертони”  

паєтки 

Може здатися, що вибирають блиск паєток у ролі образу для новорічної ночі виключно дівчата, які не мають багатої уяви. Однак, існують випадки, коли найпростіший і зрозуміліший варіант постає в образі справжнього фаворита. Металевий бик вимагає від вас гармонійного зовнішнього вигляду під стать символу року? Ось ви і знайшли причину одягнути улюблену сукню з паєтками. 

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 3

Vivietta, 1650 грн

пір'я 

Зброю масової поразки, яку за минулих часів, кілька століть тому, обирали виключно дівчата високого походження та не менш високих запитів. Складно уявити новорічне свято без хоча б мінімальних натяків на справжнє розкіш. Пір'я, які в рамках поточного сезону ще й є оздобленням-фаворитом, подбають про те, щоб ви не залишилися непоміченими навіть у найбільшій компанії. 

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 4

Оnly, 1299 грн

Шкіра 

Ми не помилимося, якщо скажемо, що у вас у гардеробі знайдуться і шкіряна сукня, і штани з "агресивного" матеріалу, а також піджак, бермуди та ще безліч бунтарських деталей. Тренд, заданий ще кілька сезонів тому, не збирається йти, тому користуємося можливостями рейв-естетики максимально. 

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 5

Medicine, 1079 грн

оксамит 

Занадто драматично, старомодно та надумано? Нестерпно актуально, стильно та розкішно. Тим більше, що зовсім не обов'язково вибирати важку сукню в підлогу і доповнювати її масивними ювелірними гарнітурами. Якщо робите ставку на складну фактуру, слід подбати про те, щоб дизайн образа був спрощеним, а прикраси мінімальними. 

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 6

Mango, 1999 грн

Читай також:31 грудня БАЛКОНЛЮБВИ та їхні друзі влаштують велику вечірку в PMHALL

бахрома 

Упевнені, що ви не змогли встояти перед спокусою сезону осінь-зима 2020/21, та придбали кілька образів, прикрашених атмосферною бахромою. Зараз доведеться до речіту саму сукню, яку ви придбали, здається, при помутнінні розуму. Ми вас чудово розуміємо. Бахрома справді виглядає приголомшливо - перед нею складно встояти навіть пропаленій модниці. Проте, колись незручна покупка напередодні Нового року зможе послужити найвигіднішою службою.  

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 7

Diesel, 8499 грн

Прозорість 

Напівоголені сукні досі залишаються у пріоритеті, однак сам фасон зазнає разючих змін. Щоб не помилитися, пропонуємо робити ставку на прозору чайну сукню чорного відтінку – класика завжди залишається доречною. Якщо хочете все ж таки додати кілька блискучих елементів, вам ніхто не заважає доповнити цибулю блискучими прикрасами. 

7 ідей образів для зустрічі Нового року – порятунок в останню хвилину - Фото 8

Mango, 2299 грн

Костюм 

Якщо сучасні модниці можуть дозволити собі за прикладом БьянкіДжаггер виходити заміж у брючних костюмах, то що зможе завадити вам вибрати аналогічну цибулю для зустрічі Нового року? Піжамний ансамбль або традиційний образ, одягнений обов'язково на голе тіло — фантазуйте і шукайте індивідуальний підхід до будь-якої  мода-завдання. 

Для того, щоб виглядати в новорічну ніч чарівною модницею, якою ви, без сумніву, і є, зовсім не обов'язково вирушати в виснажливу пригоду по найближчих торгових центрах. Будьте впевнені, те, в чому ви без перебільшень виблискуватимете, вже причаїлося в гардеробі, і тільки чекає, коли ви нарешті знайдете ідеальну цибулю. Блиск паєток або аристократизм оксамиту, а можливо і шляхетність маскулінності - вибираючи, керуйтеся виключно вашими цілями на наступний рік. 

Статті на тему