UA
RU

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа

Редагувати переклад
Людина, яка повернула в моду цілісні купальники, заслуговує на Нобелівську премію.

Завдяки йому дівчата по всьому світу зітхнули з полегшенням – тепер не треба думати про те, як гарно виглядати у бікіні. Цілісні купальники лояльніші до всіх типів фігур і завжди виглядають стильно. Ми зібрали ключові моделі сезону.

Купальник з високим вирізом на стегнах

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 1

fashiongonerogue.com

Цей тренд схвалили Белла Хадід і Кендал Дженнер, тому у нас немає шляху назад - треба брати! Очевидна перевага цілісного купальника з високим вирізом на стегнах у тому, що ваші ноги візуально здаватимуться довшими. А ще — візуально ви будете вищими на пару сантиметрів. Чи не купальник, а мрія!

Купальник на одну бретельку

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 2

zimmermannwear.com

У цьому тренді є легкий відтінок ретро, ​​ми його особливо любимо. У таких цілісних купальниках є один великий плюс — бретелька звертає увагу на ваше погруддя, і невеликий мінус — у вас буде специфічна засмага. 

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БЛОГЕРИ В КРАЩИХ КУПАЛЬНИКАХ СЕЗОНУ

Купальник із поясом

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 3

fashiongonerogue.com

Пояси використовують для того, щоб зробити акцент на талії. Ця маленька хитрість раніше застосовувалася до сукні та комбінезони, але цього року її активно використовують і в пляжній моді. До речі, ви можете грати із шириною пояса або вибрати цільний купальник із бантом на талії.

Купальник з вирізами

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 4

solidandstriped.com

Тим, хто трохи нудьгує за бікіні і хоче залишатися в купальнику максимально сексуальним, ми радимо звернути увагу на моделі з вирізами. Складно не помітити дівчину у такому сміливому образі!

Купальник із блискавкою

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 5

gigicbikinis.com

Цілісний купальник з блискавкою - це суміш спорту та сексуальності. Якщо вам хочеться першого – застебніть блискавку до упору, якщо другого – розстебніть (але в допустимих межах). Особливо гарна ця модель для дівчат зі скромним розміром погруддя.

Читайте також: 5 ЗІРОК, ЯКІ ВИПУСКАЮТЬ СВОЇ ЛІНІЙКИ КУПАЛЬНИКІВ

Капальник із рюшами

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 6

poolsidestyle.com

Кокетливі рюші додадуть вашому пляжному образу грайливості та жіночності. Для wow-ефекту потрібно додати ще пару елементів, наприклад, помпони та горох. В Instargam ваш пост збере рекордну кількість лайків – обіцяємо! 

Купальник із вузлом

7 цілісних купальників, які у тренді цього літа-Фото 7

tintmerose.com

Якщо ви хочете показати трохи шкіри (що в класичному цілісному купальнику трохи складно), тоді вам сподобається ця модель із вузлом. З першого погляду навіть складно зрозуміти, що перед вами не є роздільний купальник. Цікаве рішення для цікавої дівчини!

Статті на тему