UA
RU

8 головних модних трендів цього літа

Редагувати переклад

Популярні онлайн-платформи Pinterest, Polyvore та Lyst провели аналіз запитів користувачів та визначили 8 трендів, які на піку популярності цього літа. Беремо на замітку!

Спідниця із деніму

На зміну рваним джинсам прийшли спідниці з бахромою. На Pinterest запити на спідниці з деніму зросли на 51% порівняно з минулим, на Lyst – на 46%.

Читайте також: Street style тренд: джинсова спідниця

8 головних трендів цього літа.

Гавайко

Гавайські сорочки із яскравими тропічними принтами перестали бути елементом виключно чоловічої моди. За даними Lyst, у травні було зафіксовано понад 180 тис. запитів на тему. До речі, якщо не вдається знайти потрібний жіночий варіант сорочки, завжди можна позичити «гавайку» у бойфренда.

8 головних трендів цього літа.

Злитий купальник

Весняний тренд на боді трансформувався у літній тренд на злиті купальники. На Polyvore запити на них зросли порівняно з минулим роком на 25%, на Pinterest – на 143%, на Lyst – на цілих 232%. А після виходу на екрани фільму «Рятувальники Малібу» (2017), головним об'єктом бажання фешіоніста став цільнокроєний червоний купальник. 

Читайте також: Ешлі Грем в образі рятівниці Малібу

8 головних трендів цього літа.

Клітина гінгем

Гінгем, або віші - це дрібна клітка, що складається з двох кольорів, один із яких білий. На Pinterest інтерес до картатих речей зріс на 100%. Instagram заполонили сукні та топи із відкритими плечима, доповнені модним принтом.

8 головних трендів цього літа.

Millennial pink

Безперечно, головний колір 2017 року - рожевий. Серед його відтінків особливо виділяється millennial pink, що є чимось середнім між бежевим та персиковим. Pinterest зафіксував приголомшливий стрибок інтересу користувачів до речей рожевого кольору міленіалів - 2400% в порівнянні з минулим роком.

Читайте також: Тренд сезону: всі відтінки рожевого

8 головних трендів цього літа.

Поясна сумка

Поясні сумки родом із 1990-х повернулися в арсенали модниць. Такі підковані у вуличній моді бренди, як Gucci, Balenciaga, Kenzo, Louis Vuitton, Alexander Wang та Supreme, не залишили поза увагою цей тренд, представивши свої варіації поясної сумки. Lyst зазначає зростання попиту на аксесуар на 262%.

8 головних трендів цього літа.

Сумка із соломки

Ще один аксесуар із розряду літнього must have – це солом'яна сумка. Тепер таку можна носити не лише на пляжі, а й у місті. На Polyvore запити зросли на 55%, на Pinterest – на 125%.

Читайте також: Яку сумку вибрати на літо: 10 ідеальних варіантів

8 головних трендів цього літа.

Слайди із декором 

Мінімалізм нині не в моді. Слайди (сандалії без задника на плоскій підошві) мають бути прикрашені: вишивкою, паєтками, хутром, камінням, помпонами - обмежень немає. На Pinterest зростання інтересу становить 327%, на Polyvore – 1043% (!).

8 головних трендів цього літа.

Статті по темі:

Тренд сезону: жовтий колір

Тренд сезону: мікросумка

Тренд сезону: джинси з вишивкою

Фото: Imaxtree, Gap, Calzedonia, Instagram.com@epiphany.tl, Converse, Forever21, instagram.com@premier_juillet, Gucci

Статті на тему