UA
  RU

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття 

  Редагувати переклад

  Найдорожчі, з найбільшими діамантами або найсентиментальніші — дивимося, які заручини заручини дарували чоловіки своїм улюбленим жінкам-зірок. 


  Минулого тижня головним “зоряним” інфоприводом, очевидно, стали заручини музиканта Machine Gun Kelly та актриси Меган Фокс. Публіка була зачарована заручинним кільцем, яке хлопець презентував своїй родинній душі. Наповнене не такими вже таємними смислами, ідеальне поєднання діамантів та смарагду, а ще дуже болісне при знятті. Остання особливість схвилювала багатьох фанатів дуету, але кожному, як кажуть, своє. 

  Сьогодні ми вирішили згадати най легендарніші заручні кільця знаменитостей ХХ століття — акторок, принцес та дівчат, на яких хотіли бути схожими усі. Очевидно, стиль тих вінтажних прикрас досі визначає напрямок розвитку сучасних ювелірів — дивимося і надихаємося. 


  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 1

  3rd December 1936: Wallis Simpson (1896 - 1986), Duchess of Windsor. (Photo by Hulton Archive/Getty Images)

  Уолліс Сімпсон 

  Незабутній заручний аксесуар подарував Уолліс Сімпсон її улюблений "вигнаний король" - Едвард VIII. Розлучена американка вкрала серце монарха, а він пішов на величезні жертви заради неї та в ім'я кохання. 

  На кільці зі смарагдом вагою 19,77 карата, оточеному діамантами в золотій оправі, був вигравірований напис «We are ours now 27 x 36» на честь їх заручин 27 жовтня 1936 року, що відбувся за шість тижнів до того, як король зрікся престолу. 

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 2

  (Photo by NY Daily News Archive via Getty Images)

  Елізабет Тейлор 

  У перший шлюб Елізабет Тейлор одружилася з 18-річною. Її обранцем став спадкоємець імперії Hilton - Конрад Хілтон. Незважаючи на те, що діаманти вічні, їхній союз протримався лише 8 місяців. Зірка фільму "Батько нареченої" вирушила під вінець знову в 1952 році, коли актор Майкл Уайлдінг подарував їй обручку на заручини - з гігантським сапфіром, доповнений діамантами. 


  П'ятьма роками пізніше актриса виглядала абсолютно щасливою з новим супутником — продюсером Майком Тоддом і з діамантовою каблучкою в 29 карат на пальці. Тоді акторка наполягала, що прикраса — лише символ дружби. Через рік пара одружилася. 

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 3

  British-born actress Elizabeth Taylor shows off the 33.19 carat алмаз ring вести до неї husband Richard Burton. (Photo by Express Newspapers/Hulton Archive/Getty Images)

  Королева діамантів знайшла своє кохання в особі Річарда Бертона, якого вона зустріла на знімальному майданчику "Клеопатри". Вона покинула свого четвертого чоловіка - Едді Фішера, і через десять днів після розлучення вийшла заміж за Бертона. Популярний актор подарував своїй обраниці каблучку з діамантом у 33,19 карат, яку тепер називають іменем Тейлор, і за 10 років першого шлюбу та 10 місяців другого Річард презентував актрисі ще безліч знакових прикрас. 

  Читай також: Періс Хілтон розповіла про аб'юз, який пережила у шкільні роки  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 4

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 5

  (Фотографію слід читати ROBYN BECK/AFP через Getty Images)

  Мерилін Монро 

  Про те, чи найкращі друзі дівчат - це діаманти не з чуток знала Мерилін Монро. Досить скромне за тодішніми мірками заручне кільце подарував секс-діві ХХ століття її коханий - бейсболіст Джо ДіМаджо. Усипана дрібним прозорим камінням прикраса була символом його любові до таємничої красуні. Проте, куди сентиментальнішим було кільце, яке спортсмен подарував зірці Голлівуду до самих заручин — із гранатом. Прикраса належала мамі Джо, а тому мала особливий сентиментальний настрій. 


  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 6

  (Original Caption) 1/10/1956-Chicago, IL: 

  Грейс Келлі 

  Історія Попелюшки стала особливою для голлівудської актриси, улюблениці Альфреда Хічкока - Грейс Келлі. Відомо, що принц Реньє III презентував дівчині заручну каблучку зі смарагдом в 10,47 карат за 4,6 мільйона доларів, яку вона носила на зйомках фільму "Високе суспільство" - останньої картини до заміжжя актриси. Проте до цього принц подарував обраниці іншу прикрасу — кільце, прикрашене дрібними рубінами та діамантами на знак колора прапора Монако. 

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 7

  (Photo credit should read FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images)

  Принцеса Маргарет 

  Про стосунки принцеси Маргарет та її коханого – Ентоні Армстронга Джонса нам добре відомо за серіалом “Корона”. Наскільки складно їм було бути нарізно, настільки складно було бути разом. Історію їхнього кохання не можна назвати романтичною або великою, але, як і все, що пов'язано з принцесою Маргарет, її подарунок до заручин був чудовий.  

  Як романтичний жест Армстронг-Джонс вирішив увічнити друге ім'я своєї принцеси, і подарував їй обручку з трьома рубінами, доповнену шістьма діамантами. Саме так у виставі чоловіка виглядає бутон троянди.  


  Читай також: Як дві краплі води: Нові кадри зі знімального майданчика "Корони" з Дебікі-Діаною 

   

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 8

  Getty Images

  Міа Ферроу

  Зірка фільму "Дитина Розмарі" отримала каблучку з діамантом грушоподібної форми в 9 карат від свого першого чоловіка - Френка Сінатри, за якого вона вийшла заміж у 1966 році. На той момент Міє було лише 21, а її обранцю – 50 років. Шлюб юної актриси та уславленого співака протримався лише два роки, але заручна прикраса однозначно зайняла свою нішу в історії легендарних ювелірних виробів. 

  8 найкрасивіших обручок селебрітіс ХХ століття -Фото 9

  BOSTON - MAY 21: Diamond and emerald engagement ring. (Photo by Pat Greenhouse/Boston Globe via Getty Images)

  Жаклін Кеннеді 

  Machine Gun Kelly був не першим нареченим, який вирішив підкорити свою улюблену комбінацію діамантів та смарагдів. Кільце музиканта, презентоване Фокс, напрочуд схоже на подарунок сенатора Кеннеді своїй майбутній дружині — Жаклін. 

   

  Статті на тему