UA
RU

9 секретів у пошуку свого стилю

Редагувати переклад
Знайти свій особистий стиль — все одно, що винайти свою візуальну мову спілкування зі світом. Незалежно від того, наскільки сильно ви стежите за модою, всі мають особливі переваги. Розвинути власний смак означає зміцнити впевненість у собі. Сьогодні ми поділимося найефективнішими порадами, які допоможуть вам виглядати завжди з голочки.
9 секретів у пошуку свого стилю-Фото 1

1. Визначте тип статури

Вивчивши свій тип статури, ви знатимете, з чого почати. Не тому, що він диктує, що і як ви повинні носити, а тому, що ви зможете зрозуміти, який одяг природно виглядатиме на вас. Це як визначити свої сильні сторони та зробити на них акцент.

2. Вивчіть гардероб

Проведіть день, вивчаючи власний гардероб. Подивіться на те, що ви купили за останні кілька років: одяг, який подобається вам найбільше, імпульсивні покупки, речі, які ви приховали для особливого випадку або які ви більше ніколи не ризикнете надіти і таке інше. Кожна річ по-своєму розповідає про вас та про ваш імідж.

9 секретів у пошуку свого стилю-Фото 2

3. «Зберіть» ідеальну зовнішність

Подивіться на свої старі фотографії та створіть папку зі знімками себе, які вам подобаються найбільше. Можете віднести сюди фото одягу, який ви часто носили, або зачіску, яка виглядала добре. В окремій папці зберігайте знімки речей, які збираєтеся купити, та макіяжу, який хочете зробити. Це дає уявлення про те, що вам підходить. А також ви здатні помітити, як покращити себе та свою зовнішність.

4. Знайдіть ікону стилю

Хто та людина, яку ви вважаєте «іконою стилю»? Це говорить про те, хто ви є, що вас притягує, і на кого ви хочете бути схожим. Ви елегантна та жіночна як Одрі Хепберн, абсолютна дива як Бейонсе, ексцентрична та незвичайна як Леді Гага, чи мила «дівчина по сусідству» як Емма Стоун? Хто б це не був, улюблена зірка може допомогти вам знайти ваш власний шлях у світі краси та моди.

9 секретів у пошуку свого стилю-Фото 3

5. Надихайтеся, надихайтеся та ще раз надихайтеся

У чому ви почуваєтеся затишно? Богемний шик, гранж, чи спортивний одяг? Це, мабуть, найпростіший спосіб знайти себе. Всі мають вроджену близькість до певних речей, іноді ми самі це знаємо, а іноді нам треба почути це від когось. У будь-якому випадку подумайте, що вас надихає. Це має визначити ваші майбутні покупки.

6. Розберіть поєднання кольорів

Вам подобаються яскраві кольори? Ви за приглушені, нейтральні відтінки сірого? Або ж віддаєте перевагу елегантності зі злегка пом'якшеною палітрою, яка в основному складається з пастельних відтінків? Знайдіть хвилинку та подумайте про це. Якщо ви шукаєте власний стиль, зверніть увагу на колірну палітру.

9 секретів у пошуку свого стилю-Фото 4

7. Винайдіть родзинку

Аксесуари є частиною головоломки гардеробу і багато говорять про особистість. Подивіться на свою скриньку для коштовностей і знайдіть те, що ви використовуєте найчастіше. Працюйте над тим, щоб додати до своїх образів якусь деталь. Це може бути шовкова хустка або великі сережки, ювелірні вироби або модний годинник. Зробіть свій образ впізнаваним.

8. Створіть капсульний гардероб

Вирішувати вранці, що вдягнути, вимагає витрат енергії та натхнення. Замість того, щоб приміряти по кілька нарядів, сподіваючись отримати ідеальний образ, спробуйте знаходити рішення швидкі з капсульним гардеробом. Тоді не виникне думка "Мені нічого надіти!" і є можливість носити улюблені бренди майже щодня.

9. Підберіть взуття

Якщо ви не можете визначитися з одягом, робота у зворотному напрямку допомагає досягти мети. Яке у вас взуття? Що ви носите щодня? Вам подобаються туфлі чи кеди? Чоботи чи уггі? Балетки чи кросівки? Носіть те, що підходить вам до смаку. І пам'ятайте: ваш особистий стиль є відображенням того, хто є.

Автор: Лада Янчук

Статті на тему