UA
  RU

  Адель повертається з новим хітом та двома обкладинками для світових глянців після довгого затишшя 

  Редагувати переклад
  Співачка відповіла критикам на їхнє невдоволення її втратою ваги в історичних інтерв'ю. 
  
  Адель повертається з новим хітом та двома обкладинками для світових глянців після довгого затишшя - Фото 1

  Адель змінилася, і це неможливо ігнорувати. Така метаморфоза не просто збіг, і не результат розриву з її екс-чоловіком Саймоном Конеккі. 


  Співачка розповіла в інтерв'ю для британського та американського Vogue, що її розлучення вплинуло на те, як вона вирішила перетворитись, але вона в жодному разі не хотіла позлити колишнього. Адель просто хотіла відчути себе знову добре. 

  «Я зрозуміла, що коли тренувалася, то не відчувала тривожності. Справа ніколи не була у втраті ваги. Я думала, що якщо зможу зробити своє тіло фізично сильним, і я зможу відчути це і побачити, то, можливо, одного разу зможу зробити свої емоції та розум теж сильними”, - розповіла Адель. American Vogue. 


  Адель повертається з новим хітом та двома обкладинками для світових глянців після довгого затишшя - Фото 2

  Іншими словами, Адель не хотіла створювати "тіло помсти". Вона просто розраховувала стати найкращою версією себе. 

  Співачка каже, що вона «пристрастилася» до тренувань як способу впоратися із занепокоєнням. Це так їй допомогло, що тепер вона тікає до тренажерного залу двічі-тричі на день, починаючи із заняття важкою атлетикою вранці, боксом після обіду і закінчуючи кардіо увечері.  


  Щодо її дієти, то поп-зірка стверджує, що її просто не існує. Адель їсть те, що хоче, та ще трохи, щоб відновити сили після тренувань.  

  Читай також: Холлі Беррі поділилася рідкісним фото 8-річного сина 

  Але не розраховуйте знайти план воркаутів від Адель онлайн. Сама артистка стверджує, що всі ті тренери, які клянуться, що саме вони зробили її такою, якою вона зараз є — люди, з якими вона жодного разу в житті не зустрічалася.  Адель повертається з новим хітом та двома обкладинками для світових глянців після довгого затишшя - Фото 3
   

  Єдине, що правда засмучує співачку, так це те, як деякі люди реагують на її перетворення. 


  “Найжорстокіші коментарі залишають жінки про моє тіло. Я була дуже цим розчарована. Їхні слова зачепили мої почуття. Я розумію, чому деяким жінкам було особливо боляче. Візуально я представляла багатьох, але я все ще та сама Адель”. 

  Адель розповіла, що вона ніколи не публікувала свою "оздоровчу" подорож у соцмережах, але ніколи не приховувала того, що вона впритул зайнялася своїм тілом. 

  Адель повертається з новим хітом та двома обкладинками для світових глянців після довгого затишшя - Фото 4


  Її нові стосунки зі спортивним агентом Річем Полом — це теж не миттєве блаженство. Зрештою, пройшло достатньо часу, відколи вони з Саймоном розлучилися у 2019 році. Адела зізналася в інтерв'ю: Це смішно. Я думаю, що людям подобається зображати розлучену жінку, що вийшла з-під контролю. Наче вона пустилася на всі тяжкі. Ніби жодна жінка не може прожити без чоловіка”.  

  Адель повертається з новим хітом та двома обкладинками для світових глянців після довгого затишшя - Фото 5

  Більше того Річ не перший хлопець, з яким Адель зустрічалася після розлучення, але саме той, хто залишився з нею на довгий час. Адель розповіла, що для багатьох чоловіків підвищена увага до неї з боку преси була складним випробуванням, тоді як Річ сприймає все абсолютно спокійно. 

  А поки що фанати виконавиці продовжують чекати на реліз першого треку з нового альбому, випуск якого призначений на 15 жовтня. 

   

  Статті на тему