UA
RU

Південнокорейська актриса Мун Га Йон стала амбасадором Dolce & Gabbana

Редагувати переклад

У італійського Модного дому Dolce & Gabbana — новий амбасадор. Ним стала популярна південнокорейська акторка Мун Га Йон.

Актриса Мун Га Йон амбасадор Dolce&Gabbana

Італійський Модний дім Dolce & Gabbana призначив нового амбасадора. Ним стала популярна південнокорейська акторка Мун Га Йон. Її обрали за талант і витончену елегантність. 

«Мода та кіно — незмінні елементи художнього бачення бренда. Вони знову переплітаються у новому світлі разом із призначенням Мун Га Йон глобальним амбасадором Dolce & Gabbana. Ця співпраця обіцяє переосмислити перетин моди та кінематографічної витонченості. Та відкрити нову главу в спадщині бренда. Разом ми вирушаємо в подорож, щоб переосмислити бездоганне поєднання моди та кінематографічної елегантності», — представили акторку в Dolce & Gabbana. 

Актриса Мун Га Йон амбасадор Dolce&Gabbana

Мун Га Йон народилася у 1996 році у Німеччині. У 2006-му разом із родиною повернулася до Південної Кореї, де розпочала акторську кар’єру. Вона починала з дитячих ролей у фільмах і серіалах та поступово досягла успіху. Акторка також відома своїм почуттям стилю і любов’ю до моди. 

Актриса Мун Га Йон амбасадор Dolce&Gabbana

«Отримати можливість працювати з брендом, який славиться своєю виразною креативністю та майстерністю, є великою честю. Я дуже рада бути частиною подорожі з Dolce & Gabbana. І з нетерпінням чекаю того, що ми зможемо створити разом», — розповіла Мун Га Йон. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dolce & Gabbana

Читайте також: НІКОЛЬ КІДМАН — НОВИЙ АМБАСАДОР BALENCIAGA

Статті на тему