UA
RU

Алессандро Віджіланте — новий креативний директор Rochas

Редагувати переклад

Французький Модний дім Rochas призначив нового креативного директора. Ним став італійський дизайнер Алессандро Віджіланте.

Алессандро Віджіланте – новий креативний директор Rochas

Італійський дизайнер Алессандро Віджіланте став новим креативним директором французького Модного дому Rochas. На цій посаді він замінив Шарля де Вільморена, який пішов із Rochas у квітні. Алессандро Віджіланте працював у The Attico, Dolce & Gabbana, Philosophy di Lorenzo Serafini. А також у Gucci під керівництвом Алессандро Мікеле. Свою першу колекцію новий креативний директор покаже у лютому 2024 року. Вона буде представлена під час Паризького тижня моди. Колекцію Rochas сезону Осінь 2024 продемонструють у форматі презентації. Перший показ планують провести у вересні 2024-го.  

«Для мене честь приєднатися до Модного дому Rochas. І я вдячний за можливість розвивати його багату спадщину. Rochas уособлює відданість французькій витонченості та жіночності. Це мене неймовірно надихає. Я з нетерпінням чекаю можливості передати своє бачення», — розповів Алессандро Віджіланте.

Модний дім Rochas був заснований у 1925 році Марселем Роша. У 2015 році його придбала компанія Interparfums, викупив у Procter & Gamble Co парфюмерну та модну лінії. Наразі Rochas найбільше заробляє саме на ароматах. Тож керівництво вирішило зробити ставку й на моду. Також у 2025 році тут планують запуск нового аромату — якраз до сторіччя Модного дому. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Rochas

Читайте також: ВАЛЬТЕР К’ЯППОНІ — НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР BLUMARINE

Статті на тему