UA
RU

Анджеліна Джолі розповіла про насильство та аб'юз з боку Бреда Пітта

Редагувати переклад

Про це вона написала у зустрічному позові, пов'язаному з судовими позовами з приводу їхньої спільної виноробні, що знаходиться на півдні Франції.

У судовій заяві актриса написала, що Бред Пітт погано ставився до неї та її дітей. Вона докладно описала, як поводився актор на борту літака в 2016 році. Це і стало головною причиною розлучення знаменитостей.

Анджеліна Джолі розповіла про насильство та аб'юз з боку Бреда Пітта-Фото 1

Створено бібліотекою IJG JPEG

Анджеліна Джолі подала зустрічний позов з приводу французької виноробні, яку зіркове подружжя придбало разом, але домовитися про продаж частки Джолі адвокати актриси так і не змогли, тому зірка знову порушила це питання в суді. Нагадаємо, що Анджеліна планувала продати свою частину Піттц , але його адвокати не погодилися на такі умови. Також вона згадала, що її зобов'язували підписати “угоду про нерозголошення, яка за контрактом забороняла б їй говорити поза судом про фізичне та емоційне насильство Пітта над нею та їхніми дітьми”. Після чого, у позові, знаменитість описала як Бред Пітт душив одного з дітей, другого вдарив по обличчю, а коли жінка спробувала заступитися за них, він сильно відштовхнув її. Також Джолі написала, що “він облив її пивом; іншого разу він облив дітей пивом і червоним вином. Все це відбувалося на борту літака, коли сім'я летіла з Франції до Каліфорнії 2016 року.

Анджеліна Джолі розповіла про насильство та аб'юз з боку Бреда Пітта-Фото 2

Адвокат Пітта, Енн Кілі, сказала, що актор уже взяв на себе відповідальність за деякі речі, які він робив у минулому, але не візьме на себе відповідальність за те, чого він не робив.

Читайте також:  Селена Гомес презентувала новий трейлер свого документального фільму про ментальне здоров'я

Нагадаємо, що шлюборозлучний процес Джолі Бреда затягнувся на роки. Спочатку вони не могли визначити право опіки над їхніми шістьма дітьми, а нещодавно розпочали нові судові позови щодо виноробні Château Miraval, яку вони купили 10 років тому. Пітт подав скаргу на свою екс-дружину за те, що вона намагалася продати свою частину дочірньої компанії Stoli Group без схвалення. У зустрічній скарзі Джолі йдеться про те, що вона продала свою частку в іншому місці тільки після того, як переговори зірвалися через його вимогу про нерозголошення угоди.

 

Статті на тему