UA
RU

Balenciaga представляє нову модель сонцезахисних окулярів зі логотипом, що світиться

Редагувати переклад
Модний будинок Balenciaga презентує нову модель сонцезахисних окулярів, натхненну технологією LED.
Balenciaga представляє нову модель сонцезахисних окулярів з логотипом-Фото, що світиться.

Для того, щоб залишатися цікавими молодій аудиторії, французький бренд все частіше надихається інноваційними формами та сучасними технологіями.

Колекція Balenciaga Eyewear поповнилася новою оправою сонцезахисних окулярів, скомбінувавши простий новий стиль із відданістю модного будинку використовувати у своїх формах та силуетах натхнення технологічними інноваціями. Вийшло ультрасучасно.

Сміливість прямокутної оправи, обрамленої жорсткими, товстими дужками, полягає у впровадженій світлодіодній системі LED, яка підсвічує логотип Balenciaga. Назва бренду виблискує завдяки комбінації кількох відтінків, принтів та візерунків, якими можна керувати за допомогою сенсорного датчика.

Balenciaga представляє нову модель сонцезахисних окулярів з логотипом-Фото, що світиться.

Читай також: Ніколь Кідман пояснила, хто винен у її розриві з Томом Крузом

Логотип спалахує, коли дужки сонцезахисних окулярів повністю витягнуті, або якщо ви тричі постукаєте по них. Гасне анімація, коли ви закриваєте окуляри, поміщаєте їх вгору ногами на поверхню на більш ніж п'ять секунд, або якщо ви знову ж таки тричі доторкнетесь до них.

Світло може блимати, залишатися статичним або плавно переходити від одного кольору до іншого, переливаючись від синього, червоного, зеленого до пурпурного, жовтого та білого – залежно від бажання власника новинки.

Balenciaga представляє нову модель сонцезахисних окулярів з логотипом-Фото, що світиться.

Що ж до комфортної роботи подібного стильного гаджета-аксесуара, то внутрішній акумулятор сонцезахисних окулярів легко заряджається за допомогою кабелю USB.

Сучасні технології набагато ближчі, ніж нам здається, і цілком можуть стати щоденною реальністю вже зараз.

 

Статті на тему