UA
RU

Баскетболіст Віктор Вембаньяма — новий амбасадор Louis Vuitton

Редагувати переклад

Модний дім Louis Vuitton призначив нового амбасадора. Ним став французький професійний баскетболіст Віктор Вембаньяма. 

Баскетболіст Віктор Вембаньяма - новий амбасадор Louis Vuitton-Фото 1

Французький Модний дім Louis Vuitton призначив нового амбасадора із світу спорту. Ним став баскетболіст, гравець національної збірної Франції і команди NBA «Сан-Антоніо Сперс» Віктор Вембаньяма. 

Баскетболіст Віктор Вембаньяма - новий амбасадор Louis Vuitton-Фото 2

«Розділяючи спільні цінності та амбіції, відомий французький баскетболіст Віктор Вембаньяма відображає сміливий дух Louis Vuitton. У якості нового амбасадора Дому він розпочинає нову пригоду з Фарреллом Вільямсом, креативним директором чоловічої лінії», — представили нового амбасадора у Louis Vuitton. 

Баскетболіст Віктор Вембаньяма - новий амбасадор Louis Vuitton-Фото 3

Віктор Вембаньяма — молода зірка баскетбола. Раніше він грав за французький професійний баскетбольний клуб Metropolitans 92. У 2023 році став першим номером на драфті NBA і був вибраний клубом «Сан-Антоніо Сперс». У своєму першому сезоні NBA встановив низку рекордів. Зріст Віктора — 220 см, розмах рук — 241 см. Його називають одним із найбільш перспективних баскетболістів світу. 

Баскетболіст Віктор Вембаньяма - новий амбасадор Louis Vuitton-Фото 4

Вембаньяма приєднається до інших зіркових спортсменів, які представляють французький Модний дім. Напередодні Олімпійських ігор амбасадорами Louis Vuitton стали фехтувальник Енцо Лефор і плавець Леон Маршан. Також Louis Vuitton рекламують найкращий футболіст за версією ФІФА і чемпіон світу 2022 року Ліонель Мессі і тенісист Карлос Алькарас, який переміг у Вімблдонському турнірі.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Louis Vuitton

Читайте також: КІМ КАРДАШ’ЯН — НОВИЙ АМБАСАДОР BALENCIAGA

Статті на тему