UA
  RU

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22

  Редагувати переклад

  Нова колекція українського бренду FORMA натхненна 1970-ми – першим десятиліттям, яке подарувало жінкам свободу вибору. Саме в цей час мода нарешті почала не нав'язувати, а пропонувати. Вперше кілька паралельних тенденцій могли співіснувати паралельно один одному, а кожна дівчина нарешті змогла вибирати те, що подобається саме їй. Також сімдесяті подарували нам поняття «базового гардеробу», який і сьогодні помітно полегшує життя. 

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 1

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 2

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 3

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 4

   
  Ці ідеї пошуку власної індивідуальності та прагнення до комфорту близькі і нашому бренду, який у новій колекції поєднує практичний денім з м'якою в'язкою, гладкий шовк з еко-шкірою, а з популярного у сімдесятих трикотажах шиє топи, гольфи та сукні нижче коліна. 

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 5

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 6

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 7

  Базовий підхід: Капсульна колекція FORMA FW 2021/22-Фото 8

  Читай також: #хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років
   
  Силуети також відсилають на той час - блузи, що струмені, штани вільної посадки, жилети, довжина міді і однобортні жакети з круглими комірами легко комбінуються один з одним, щоб стати тією самою осінньою базою на кожен день. «Нам важливо, щоб колекція дарувала тепло та відчуття спокою, тому тут ми звернулися до ручної вишивки та в'язки, – розповідають у FORMA. – А рок-н-рольний настрій 1970-х додали за допомогою шкіри, деніму та невеликих вирізів, які вже стали знаковим елементом для нашої марки».

  Статті на тему