UA
  RU

  Бейонсе знялася для обкладинки номера світового глянцю, присвяченого культовим особам 

  Редагувати переклад
  "Ікони" - саме так називається вересневий випуск Harper's Bazaar US, У сенсі якого так ідеально вписується співачка. 

  В останній серії нової "Пліткарки" Бейонсе назвали легендарною мешканкою Нью-Йорка. Втім, наскільки всепоглинаючою є її справжній титул? Американці вважають Бейонсе без зайвих перебільшень королевою, символом покоління та сучасної музики Штатів. Саме це жінка і доводить з обкладинки нового "іконічного" випуску глянсового журналу Harper's Bazaar US, прикрашаючи собою не одну і навіть дві обкладинки, а відразу три! 

  Ключовий посил fashion-історії королеви Бі - підкреслити хьюстонське коріння виконавиці. 

  Так, на одній із обкладинок 39-річна суперзірка, одягнена з голови до ніг у денім, демонструє образ із колекції Ivy Park Rodeo власного бренду, доповнений блискучим поясом та коштовностями. 

  Бейонсе знялася для обкладинки номера світового глянцю, присвяченого культовим особам - Фото 1

  На іншій обкладинці жінка з'являється в ковбойському капелюсі, шкіряних рукавичках з бахромою та боді від Valentino у парі з кейпом. 

  Третя обкладинка присвячена неймовірному образу Gucci. Нюдові тони, блискучі кристали і делікатне пір'я — все, як любить королева Бі. 

  Під час усієї зйомки Бейонсе з'являлася у кадрі в прикрасах із нової колекції Tiffany & Co. Цього року співачка та її чоловік Джей Зі стали зірковими особами модного будинку саме цього бренду. 

  Бейонсе знялася для обкладинки номера світового глянцю, присвяченого культовим особам - Фото 2

  «Ми були натхненні культурою та естетикою Х'юстонського родео. Колекція – спогади, які я почерпнула зі свого дитинства, проведеного в Техасі, а також кілька ремарок із американської історії. Я виросла, щороку відвідуючи родео у Х'юстоні. Це був дивовижний, мультикультурний та різноманітний досвід, у якому кожен із членів сім'ї міг знайти щось своє”.

  Читай також: Чоловік казати: Сергій Чоботаренко, режиссер

  Поп-виконавиця додала, що найбільший вплив на неї мало недооцінена історія чорних ковбоїв. 

  «Багато з них спочатку називали пастухами, і вони відчували на собі дискримінацію. Їх часто змушували працювати з найгіршими, найбільш темпераментними кіньми. Вони об'єднали свої таланти та створили Soul Circuit. Через деякий час саме ці виступи допомогли нам повернути наше власне місце у західній історії та в культурі”. 

  Бейонсе знялася для обкладинки номера світового глянцю, присвяченого культовим особам - Фото 3

  Під час інтерв'ю Бейонсе також поговорила про те, чого сподівається досягти наступного десятиліття життя. 

  “Хочу, щоб мої 40-ті були наповнені веселощами та свободою”, - відповіла актриса, і пообіцяла фанам, що скоро їх порадує і нова музика. 

  Також виконавиця натякнула, що, можливо, зовсім скоро в її житті з'явиться новий проект, про який Бейонсе почала замислюватися під час карантину. Тоді співачка провела багато часу, створюючи позитивні ритуали, котрі запозичила у минулих поколінь, додаючи і своє бачення світу. 

  “Один із моїх самих задовільних моментів у статусі мами — коли я побачила свою дочку Блу одного разу у ванній, повністю мокрій, із заплющеними очима, а на повіках у неї лежали бленди, які створила я. Вона знайшла час для себе, щоб розслабитись і знайти внутрішній спокій. У мене є так багато всього, що хочу поділитися, і попереду ще набагато більше”. 

   

  Статті на тему