UA
RU

Белла Хадід та королева Єлизавета II демонструють наймоднішу куртку осені 2021 

Редагувати переклад
Між цими жінками з двох різних поколінь є лише одна видима подібність - вони обидві віддають перевагу комфорту і олдскулу гламуру. 
Белла Хадід і королева Єлизавета II демонструють наймоднішу куртку осені 2021 - Фото 1

WINDSOR, UNITED KINGDOM — MAY 12: (Question Elizabeth II і Lady Louise Windsor attend day 24 of Royal Windsor Horse Show in 4 , Англія. Цей рік позначки the 12th Anniversary of the Windsor Horse Show which was first held in 2018. (Photo by Max Mumby/Indigo/Getty Images

Мабуть, ніколи ще в заголовках не зустрічалися в нас такі різні особистості, чиї стилі є не просто діаметрально протилежними, а буквально існуючими у різних всесвітах. Втім, з огляду на те, як сильно Белла Хадід любить ретро-стилістику, і частенько надягає речі з бабусиного і дідуся (звичайно, тільки умовно) гардеробів, подібне зіткнення умів рано чи пізно мало статися. 

Незважаючи на те, що з кожним днем ​​погода стає все прохолоднішою, а вітер нещаднішим, ми ще не готові до того, щоб вбиратися в затишні пуховики або атмосферні дублянки. Багатошаровість також поки що доведеться відкласти в довгий ящик, адже естетично прекрасна і досить приємна за кліматичними показниками осінь дозволяє насолоджуватися легшим одягом. 

Белла Хадід і королева Єлизавета II демонструють наймоднішу куртку осені 2021 - Фото 2

Можливо, сукні в квітковий принт і оголені ноги більше не виглядають актуально, але у нас є стильне рішення, яке дозволить зберегти комфорт без шкоди для вашого стилю. І все завдяки Беллі Хадід, яка заспівала улюблений атрибут осіннього гардеробу королеви Єлизавети II.  

Читай також: Звірині інстинкти: Bakhirka Apparel представили дроп у колаборації з BASEMNT Street Hub

Прострочена куртка, що нагадує типово британські ковдри-квілти, — must-have англійського монарха, якому вона не зраджує вже багато років. За допомогою моделі Белли Хадід цей виріб восени 2021 року отримає нову порцію слави та популярність серед покоління міленіалів та зумерів. 

Белла Хадід і королева Єлизавета II демонструють наймоднішу куртку осені 2021 - Фото 3

WINDSOR, ENGLAND — MAY 13: HRH Queen Elizabeth II в quilted jacket і дужий headscarf на Royal Windsor Horse Show, Windsor Great Park в краях Windsor Castle on May 13, 2006 in Windsor, England. (Photo by Tim Graham Photo Library via Getty Images)

Куртка-квілт виглядає чудово з затишними та чуттєвими речами такими як кашеміровий светр, шапочка-біні, джемпер у забавний принт та іншими трикотажними виробами. Для сонячного та злегка прохолодного ранку немає ідеальнішого аутфіту. 

Її Величність Єлизавета II популяризувала стильну куртку завдяки любові до сільських вихідних, де вона могла собі дозволити побути простою людиною, одягаючись менш формально, ніж у будні дні. І навіть якщо ваш стиль ближче до того, який демонструють жінки Іст-Віллідж, куртка-квілт все одно зможе знайти місце у вашому гардеробі. Ganni, Mango, Fendi та Prada презентували модні апгрейди вічного виробу, зафіксувавши на момент історії преппі-вайб. Господи, бережи королеву, та її хоч і дивний, але знову актуальний стиль а-ля сільський шик. 

Белла Хадід і королева Єлизавета II демонструють наймоднішу куртку осені 2021 - Фото 4

PARIS, FRANCE — OCTOBER 19: Gabriella Berdugo wears gold earrings, black and white zebra pattern sunglasses, a large gold necklace, a yellow mustard with brown stripes polo shirt, an oversized beige shiny leather quilted zipper bom leather flared pants from Miu Miu, gold rings, на October 19, 2021 в Парижі, Франція. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Белла Хадід і королева Єлизавета II демонструють наймоднішу куртку осені 2021 - Фото 5

PARIS, FRANCE — OCTOBER 02: A guest wears silver earrings, a gray fluffy beret / hat, a black buttoned tweed jacket, a pale yellow quilted long coat, a black flowing ribbed flared pants, a black nylon Reedit shiny leather fringed GG gold buckle block heels loafers / shoes from Gucci, поза Ester Manas, протягом Paris Fashion Week — Womenswear Spring Summer 2000, on October 2022, 02 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

 

Статті на тему