Edit page title Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом 
Edit meta description Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом 

Редагувати переклад

Через місяць після того, як модель прийняла "складне рішення" повернутися у світ гіганта для білизни. 

У дебютній рекламній кампанії для оновленого бренду Victoria's Secret, що змінив свої погляди на красу, виблискує Белла Хадід. 25-річна модель стала однією з героїнь іміджу колекції, присвяченої майбутньому Дню святого Валентина, разом з іншими особами бренду - Адут Акеч, Паломою Ельсессер, Юмі Ну та іншими. 

Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом -Фото 1

На початку грудня Хадід погодилася знову працювати з Victoria's Secret, ставши новою особою оновленого бренду. Серед інших дівчат, які тепер представляють гіганта для білизни, Приянка Чопра, Хейлі Болдуїн, Наомі Осака і Меган Рапіно. 

Що переконало мене повернутися так це те, що вони не просто звернулися до мене, але також довели, що закулісами бренд Victoria's Secret сильно змінився. Не помилюся, якщо скажу, що всі жінки, які працювали з брендом, почувалися певним чином. Тепер, шість із семи членів ради директорів — дівчата. Ми маємо новий протокол, в рамках якого проходить кожна фотосесія”, — зауважила модель в інтерв'ю. Marie Claire,  втой період, коли дівчина прийняла собі "дуже складне рішення".  

Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом -Фото 2

Нагадуємо, що Белла Хадід працювала з Victoria's Secret три роки поспіль (з 2016 до 2018 року), щоразу беручи участь у грандіозному показі мод бренду, який транслювався по телебаченню. Але на початку 2020 року Белла приєдналася до інших колишніх моделей VS, звинувативши бренд у “неналежному відношенні”.  

Читай також:Кортні Кокс згадала найневдалішу зачіску у своїй фільмографії  

Видання Нью-Йорк Таймс опублікувало викривальну статтю, в якій звинувачувало колишнього виконавчого директора бренду Еда Разека у насадженні “укоріненої культури мізогінії, буллінгу та харассмента”. Так, наприклад, свого часу чоловік сказав Хадід, що у неї "ідеальні груди", але тільки в образливих виразах. У свою чергу Разек заперечував будь-які звинувачення, називаючи їх "неправдивими, неправильно зрозумілими та вирваними з контексту".   

Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом -Фото 3

З того часу Victoria's Secret старанно працював над своїм іміджем, найнявши багато співробітників жіночої статі, а також урізноманітнивши команду моделей бренду. І незважаючи на те, що, як сказала Белла Хадід в інтерв'ю для Marie Claire, їй знадобилося півтора роки, перш ніж знову зв'язати себе путами з VS, на даний момент очевидно, що дівчина задоволена спробами бренду створити новий імідж компанії. 

Коли я приєдналася знову до колективу VS, я ніби повернула собі силу. Я знову здобула владу над своїм тілом. Я дивлюся на те, що відбувається на знімальному майданчику і знову відчуваю свою силу. Я відчуваю себе владною у білизні, а не так, ніби моє тіло – спосіб заробити гроші”, – зазначила Белла Хадід. 

Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом -Фото 4

Статті на тему