UA
RU

BEVZA NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу

Редагувати переклад

BEVZA представляє безпрецедентну NFT-ініціативу, націлену на розширення можливостей українських митців та підвищення впізнаваності локальної сучасної артсцені у світі. Швидке поширення явища NFT та його помітне вплив на світ мистецтва сьогодні потребує особливих дій і негайних реакцій з боку представників креативних професій. Тому BEVZA в особі креативної директорки бренду Світлани Бевзі виступає як куратор проекту задля заохочення уваги на перспективних молодих талантах і вже відомих українських митцях та їх популяризації на міжнародному рівні.

“Я щиро вірю, що в нашій країні є багато талантів — художників, скульпторів, фотографів, які потребують представлення у світі. Вони абсолютно точно заслуговують на увагу міжнародної артспільноти і на такий самий рівень ліквідності, як і їх коллеги з інших країн. А NFT — це інноваційний спосіб зробити їх упізнаваними та сприяти можливості підвищення цін на їх роботи”, — каже Світлана Бевза. 

BEVZA NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу-Фото 1

В рамках проекту Світлана Бевза періодично обиратиме роботи з колекції художника та анонсуватиме їх у медіа та соціальних мережах бренду BEVZA. Юридичну та технічну підтримку здійснює Eterna Law — провідна європейська юридична фірма, яка обслуговує міжнародних клієнтів з усіх юридичних питань, включаючи криптовалюти та цифрові активи, фінансові технології та електронну комерцію, технології розподіленої бухгалтерської книги та смартконтракти, ICO та ITO, а також інтернет та цифрові медіа.

Читай також: Том Холланд показав романтичне селфі з Зендая у її 25-й день народження. 

“Ми знаходимося в авангарді правових розробок і є надійним партнером нової ери бізнесу та пов'язаних з ним технологій. Крім того, наша компанія представляє інтереси людей креативних професій у просуванні українського сучасного та цифрового мистецтва у всьому світі”, — каже керуючий партнер Eterna Law Андрій Астапов.

BEVZA NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу-Фото 2

Для старту NFT-ініціативи Світлана вибрала Машу Реву, одну з найпомітніших представників артсцені зі своїм унікальним і пізнаваним стилем. Маша Рева вже брала участь у гучних проектах у сфері моди та мистецтва, включаючи зйомку для книги бренду Jacquemus 'Marseille Je T'aime', декорації для показу Rodebjer і принти для бренду Rachel Comey. Незважаючи на те, що про роботи художниці писала авторитетна світова преса, бренд BEVZA прагне звернути ще більше уваги міжнародних галеристів, аукціонів та колекціонерів до діяльності Маші Реві.

“Для мене доля у цьому проекті — перший досвід такого роду і водночас експеримент. Хоча я є сторонником особистого контакту між глядачами та моїми роботами, думаю, NFT — це ефективний механізм популяризації мистецтва і зокрема українського мистецтва. Мені хотілося б, щоб у майбутньому роботи українських художників частіше купували колекціонери”, — каже Маша Рева. 

Перший лот буде доступний на аукціоні до 23:55 за київською годиною 15-го вересня. 

Статті на тему