UA
  RU

  Біллі Портер з'явився на прем'єрі "Попелюшки" у новому вечірньому образі 

  Редагувати переклад
  Багато хто хотів би, щоб і в них була така хрещена. 
  
  Біллі Портер з'явився на прем'єрі "Попелюшки" у новому вечірньому образі - Фото 1

  Біллі Портер по праву відходить титул "головного провокатора" сучасного Голлівуду. Щоразу на червоних килимових доріжках він з'являється в сексуальних образах, які потім весь світ обговорює ще тижнями. Хтось із критиків наполягає на тому, що чоловіки остаточно втратили свою мужність, а комусь здається буквально неналежним з'являтися на урочистостях у луках, які й не кожна дівчина наважилася б надіти. Біллі Портеру прощається все, адже він вміє носити і сукні складних конструкцій, і карколомні шпильки. Він навіть може почепити на кожен палець по кілька кілець, і йому нічого за це не буде. Стиль у нього буквально у крові. 


  То що ж одягла б хрещена мама Попелюшки у 2021 році? Запитайте у Біллі Портера, який у останній екранізації казки Шарля Перро грає саме шию-чарівницю. Його персонаж збиратиме латиноамериканську Попелюшку-Кабельо до балу, водночас даючи поради, як зачарувати прекрасного принца — Ніколаса Голіцина. 

  Минулого вечора в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра "Попелюшки" 2021, і, звичайно, головним сюрпризів червоної, а точніше фіолетової килимової доріжки став чарівний образ Біллі Портера. В інших не було шансу заявити про себе, адже зірка “Пози” знає не лише, який ракурс у нього виграшний, а й які сукні якнайкраще підкреслюють його фігуру. 


  Цього разу Портер одягнув чорно-білу сукню у підлогу авторства Mohamed Benchellal - дизайнера марокканського походження, який влаштувався в Амстердамі. Серед його досягнень - успішна спроба перетворити підтриману військову форму на розкішні бальні образи. 

  Читай також: Disney Plus покажуть серіал про Карла Лагерфельда

  Біллі Портер з'явився на прем'єрі "Попелюшки" у новому вечірньому образі - Фото 2

  LOS ANGELES, CALIFORNIA — AUGUST 30: Billy Porter attends the Los Angeles Premiere of Amazon Studios 'Cinderella' в The Greek Theatre on August 30, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Amy Sussman/WireImage)

  Цибуля Біллі складалася з білої спідниці із завищеною талією, а також чорного топу, скроєного на кшталт смокінгу. Головний акцент сукні – пишний бант на спині, – плавно перетворювався на шлейф, гідний образу принцеси. Звичайно, додати практично сценічному костюму "висоти" у прямому та переносному сенсі Портер вирішив за допомогою білих черевиків на платформі. 


  Біллі Портер з'явився на прем'єрі "Попелюшки" у новому вечірньому образі - Фото 3

  LOS ANGELES, CALIFORNIA — AUGUST 30: Billy Porter attends the Los Angeles Premiere of Amazon Studios 'Cinderella'at The Greek Theatre on August 30, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Frazer Harrison/FilmMagic)

  Незважаючи на те, що Біллі Портер – професійний гравець червоних килимових доріжок, він постійно знаходить нові способи вразити публіку. Чого тільки варта його поява на Met Gala, куди він прибув серед 6 оголених чоловіків. Тому від прем'єри “Попелюшки” ми очікували не меншої динаміки. Втім, щось нам підказує, що це лише початок. Прес-тур тільки дав старт, а тому Портер, упевнені, підготував ще з десяток дивовижних образів, готових довести, що нова маскулінність може існувати пліч-о-пліч з вечірніми сукнями. 

   

  Статті на тему