UA
RU

Нова колаборація: Borsalino та Saint Laurent випустили капелюхи

Редагувати переклад

Виробник капелюхів Borsalino і Модний дім Saint Laurent об’єдналися, щоб створити красиву капсульну колекцію, присвячену сезону Осінь-Зима 2023/24.

Borsalino Saint Laurent коллаборація

У світі моди — нова колаборація. Відомий виробник капелюхів Borsalino і Модний дім Saint Laurent об’єдналися, щоб створити красиву капсульну колекцію. Капсулу Borsalino x Saint Laurent присвячено сезону Осінь-Зима 2023/24. Тут представлений фірмовий вовняний капелюх у двох колірних варіаціях. 

Капелюхи Borsalino зберігаються у музейних колекціях. Зокрема, у Роттердамі, Стокгольмі, Сан-Паулу. Інститут костюма музею Метрополітен в Нью-Йорку має у своїй постійній колекції чотири капелюхи Borsalino. Креативний директор Saint Laurent Ентоні Ваккарелло для спільної капсули обрав культовий капелюх моделі Federico. Він виконаний з м’якого вовняного фетру чорного та чорничного відтінків. Вироби Borsalino x Saint Laurent прикрашає об’єднаний лого двох брендів — монограма YSL і фірмовий логотип Borsalino 1907. 

Нові капелюхи можна придбати в бутиках Saint Laurent Rive Droite в Парижі та Лос-Анджелесі. А також на сайті Модного дому. Ціна — 475 євро. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Borsalino x Saint Laurent

Читайте також: СИМБІОЗ СКУЛЬПТУРИ ТА ДИЗАЙНУ: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД КАПЕЛЮХІВ SHMELEVSKY ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ

Статті на тему