UA
RU

Bottega Veneta допоможе відновити Венецію після повені

Редагувати переклад
IT-girl допоможуть урятувати історію. 

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Bottega Veneta (@bottegaveneta)

Італійський модний бренд направить свої сили на те, щоб допомогти відновити собор Святого Марка, що знаходиться в центрі Венеції, який постраждав від повені у листопаді цього року. Насамперед буде відреставровано мармурову плитку та мозаїчну підлогу. Для цього Bottega Veneta об'єднається з некомерційною організацією Venetian Heritage, яка займається збереженням культурних надбань Венеції та її околиць. 

Читайте також: Шоу Victoria's Secret офіційно скасували

Для доброї справи італійський модний рітейлер передаватиме фонду 30% від продажу культових сумок Bottega Veneta Basic, Marie, Angle та Arco. Кошти збиратимуться до 29 грудня включно, щоб максимально охопити передноворічний період продажу. 

Нагадаємо, Венеція зіткнулася з рекордною повінню за останні півстоліття. Рівень води на центральних вулицях, де і знаходяться всесвітньо цінні історичні та культурні пам'ятки, піднявся на 187 см. Востаннє Венеція зіткнулася з такою катастрофою 1996 року, коли вода досягла показника 194 см. За словами мера міста, повінь настала в результаті зміни клімату. 

Статті на тему