UA
  RU

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїна 

  Редагувати переклад
  Страшенно красиво і красиво до жаху. 
  
  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 1

  Британський модний будинок Alexander McQueen, який є одним з найпопулярніших і затребуваних брендів світу, з радістю та нетерпінням презентував подарункову колекцію 2021 року, доповнену спеціальним фільмом, а також знімками авторства режисера анімаційних проектів Ізабель Гарретт. 

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 2

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 3

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 4

  Залишаючись відданим естетиці бренду, фільм фокусується на житті природи, а також прихованих скарбів — і створених руками людини, і природних. Саме так глядач виявляється у лісі, заповненому не фантастичними тварюками, а чарівними творами сучасного fashion-мистецтва. 

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 5

  Мох, птахи, жуки, павуки та змії у своєму соїті створюють напрочуд точне тло для демонстрації справжніх скарбів модного будинку: сумочок Curve Mini, the Small Skull, а також прикрашеною дорогоцінними деталями Flat Pouch 

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 6

  Що ж до прикрас, то в таємничому лісі глядач відшукає талісмани у вигляді шармів, що символізують любов і удачу, які також надихнули флора і фауна. Серця, черепи, підкови та метелики — все доповнене знаковими рисами бренду McQueen, і створені за допомогою золота, майстерної обробки металу, прикрашене кристалами та перлами.  

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 7

  Спеціальна подарункова колекція Alexander McQueen буде доступна на продаж з 25 жовтня в магазинах бренду, а також на офіційному сайті alexandermcqueen.com.  

  Бренд Alexander McQueen презентував подарункову колекцію аксесуарів до Хеллоуїну -Фото 8

  Ізабель Гарретт – режисер анімації, що спеціалізується на створенні фільмів за допомогою покадрової анімації та лялькового театру. Гарретт - постійна художниця Фонду Сарабанди, який був заснований Лі Олександром МакКуїном для підтримки молодих та перспективних талантів.  

  Статті на тему