UA
RU

Бренд BEVZA представив нову колекцію Fall 18

Редагувати переклад
Відтепер у моді простота та ілюзії розкоші.
Бренд BEVZA представив нову колекцію Fall 18-Фото 1

Для сезону Fall 18 бренд BEVZA створює нове покоління елегантності, надихаючись ідеєю трансформації нехитрих і звичайних постулатів. Утеплені пальта, а не спортивні пуховики, стали «новими шубами» із плащової тканини. Цей елемент гардеробу транслюють жіночність та елегантність через «хутряний» принт. Багатство та драма довгошерстої шуби без використання будь-якого виду хутра та гусячого пера – ілюзія розкоші нової реальності.

Читайте також: ЗОЛОТІ УРОКИ СТИЛЮ, ЩО ВИКЛАДИЛИ НАМ МОДНІ БЛОГЕРИ

Тепер ви зможете наблизитися до діючих героїв з сьогодення – Гвінет Пелтроу у кінострічці «Сімейка Тененбаум», Ганні Вінтур та Керрі Бредшоу, які прогулювалися у легендарній шубі з вовка на вулицях Манхеттена. Саме цей верхній одяг український бренд переосмислив за своїм.

Бренд BEVZA представив нову колекцію Fall 18-Фото 2

Бренд BEVZA представив нову колекцію Fall 18-Фото 3

FW18 - верхній одяг, штани, топи та сукні, основні матеріали - шовк, шерсть та еко-шкіра. На додаток – шовкові ремені та сумки. Цього сезону бренд BEVZA вирішили створювати одяг, який люди хочуть зараз, предмети, які є практичними та утилітарними. Тепер ніхто не потребує футуристичних, непрактичних повідомлень. Усі хочуть актуальності. Елегантність та людяність – ультрареалізм.

[mc_gallery id=99496]

Статті на тему