UA
RU

Бренд Burberry розповів про свої плани з усвідомленого виробництва

Редагувати переклад
Бренд переглянув свої погляди використання деяких матеріалів.
Бренд Burberry розповів про свої плани з усвідомленого виробництва.

Instagram/@burberry

Fashion-індустрія семимильними кроками рухається до того, щоб досягти максимальної sustainability дзена: у когось варто мета мінімізувати вуглецевий слід, хтось змінює схему логістики, а хтось переосмислює матеріали, з якими працює. Так британський бренд Burberry представив стратегію збереження біорізноманіття у світі. Представники компанії планують переходити на екологічно чисті та перероблені матеріали у виготовленні своєї продукції.

Burberry колективно з організацією The Biodiversity Consultancy провели дослідження та з'ясували, що кашемір, шкіра та шерсть найбільше негативно впливають на навколишнє середовище. Також представники бренду зазначили, що не лише намагатимуться знижувати вуглецевий слід, а й відновлюватимуть екосистему, з якої черпатимуть матеріали:

 Йдеться скорочення викидів вуглецю, але, крім того, відновлення природи. Зараз всі усвідомлюють важливість прагнення до нульових ланцюжків, оскільки це можна виміряти та обґрунтувати науковими даними, однак та ж логіка застосовна і до відновлення природи. Методологія не буде точною, але, однак, ми повинні взяти участь у діалозі,

- Заявила віце-президент Burberry з корпоративної відповідальності Пем Бетті.

Читайте також: Louis Vuitton поділився своїм прогресом у сталому виробництві

Свою sustainable-програму британський бренд планує почати реалізовувати вже з 2022 року, також на майбутнє вони розглядають різні еко-ініціативи, які сприяють зміні локальних погодних умов до 2040 року.

Статті на тему