Edit page title Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря

Редагувати переклад

Море хвилюється… Хвилюється, що вода більше не така прозрачна, що риби відруюються хімічними речовинами, а дельфіни замість риб часто ловлять викинутий мусор. Море щодня посилає нам тисячі знаків про свої страждання, а ми сліпо сподіваємось, що хтось інший допоможе нашій планеті. До Міжнародного дня Чорного моря український бренд LAB by Терновськасвоїм особистим прикладом показує, що варто почати з себе – і закликає шкірного піклуватися про нашу природу.

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 1

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 2

Дизайнер Ольга Терновська, яка кожну свою колекцію посвячує любові до довкілля та його зв'язку з людиною, до 31 жовтня проводитиме акцію зі збору коштів на оздоровлення екосистеми Чорного моря та залучення уваги до цієї проблеми. Протягом місяця з продажу мов чорного кольору LAB by Ternovskaya виділяють 10% на допомогу нашому морю. Крім цього, засновниці марки, сестри Ольга та Анастасія впевнені, що кожен може зробити свій внесок, і це не коштує і копійчини. Головне завдання їхнього проекту – звернутися до сумління кожного, хто недбало ставитися до питання захисту навколишнього середовища. Тому бренд підготував чек-лист із простими пунктами, які люди мають невідомо виконувати щоденно на користь природи. І, можливо, переглянувши цей постер, ви вже закарбували у пам'яті важливість уваження до моря, коли знаходитесь на його узбережжі, сортування відходів удома та діалогу про сучасний стан Чорного моря.

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 3

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 4

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 5

Читай також:Перша колекція JAXET - бренд інноваційних курток з інтегрованими технологіями

Кошти, вилучені з продажу у жовтні, будуть направлені в проект EU4EMBLAS(“Європейський Союз для посилення екологічного моніторингу Чорного моря”), створених за підтримки ЄС та Програми розвитку ООН. Він надає допомогу країнам-партнерам регіону Чорного моря у вирішенні спільних екологічних проблем та виконанні моніторингу морського довкілля . За даними цього проекту, 83% морського сміття, знайденого у Чорному морі, складає пластик. Кошти від LAB by Ternovskaya волонтери направлятимуть на виготовлення бруківки з неліквідного пластику та облаштування ним дитячих майданчиків.

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 6

Бренд LAB by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 7

Статті на тему