UA
RU

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Києва

Редагувати переклад

Тема обрана не випадково – дизайнер бренду має за плечима диплом магістра архітектури, який став основою для всієї подальшої творчості. Створення колекцій відбувається на перетіні двох світів — моді та архітектурі, що відбивається у мінімалістично вивіреному дизайні.

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 1

В осінньо-зимовій колекції дизайнер PODYH переосмислює відомі будівлі київського модернізму. – бібліотека ім. В.І. Вернадського, готель «Салют», готель «Мир», «Парк пам'яті», будівля фізичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, “Тарілка” на Лібідській.

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 2

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 3

Створюючи гардероб для жінки, яка живе у мегаполісі та поєднує кілька ролей, дизайнер не планувала пряме цитування об'єктів. Основний фокус був спрямований на забезпечення функціональності та зручності промов. Так фундаментом колекції стали: брючна двійка з еко-шкіри, костюм зі штанів на гумці та сорочки зі складками на спині, сукні, на які надихнула геометрія архітектурних об'єктів, спідниця на запах із декоративною застібкою у вигляді великого люверсу.

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 4

Читай також: Small Talk: Дизайнер бренду VIKTORANISIMOV Віктор Анісімов

Доповнюють їх кілька трикотажних позицій — наприклад, в'язаний «у рубчик» гольф з відверстиями для великих пальців на рукавах. Цей елемент робить ще комфортнішою в умовах сезону осінь-зима. Незамінним аксесуаром може стати балаклава: надихнувшись архітектурою “Парку пам'яті”, дизайнер поєднав різні паттерні в'язки; вставка рубчика у формі викривленої дуги мов підтримує затишку і, водночас, допомагає створити правильне обтікання формою голови. Для передачі метричної структури модерністських будівель використовувалась ручна в'язка.

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 5

Сумки – окрема пристрасть дизайнера, оскільки створення кожної нагадує процес проектування – невід'ємної рутини архітектора. У колекції представлено три сумки, кожна з яких — алюзія на певну модерністську будівлю. Так стеля бібліотеки ім В.І. Вернадського знаходити свій відбиток у сумці Caisson. Форма «Тарилки» була процитована в аксесуарі, призначеному для ключів та карток. Особливу увагу приділено сумці-рюкзаку, образ якого повторює готель «Салют». В'язка крючком, великі люверси, форма – все разом створює річ, яку хочеться розглядати.

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 6

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 7

Кольорова гамма колекції обрана не случайно: для будівель цього періоду часто використовують бетон, тому в колекції є різні відтінки сірого; чорний стає символом химерних тіней, що утворюються завдяки продуманій композиції архітектурних об'ємів і стають невід'ємною частиною будови.

Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Київ-Фото 8

Ознайомитись з колекцією можна на офіційному сайті бренду – PODYH.COM.

 

Статті на тему