Бренд Шипелик закликає весну новим дропом

Редагувати переклад
 
Український бренд Шипелик закликає теплий сезон новим символічним весняним дропом. Бренд одягу підготував свої вже знакові бестселери в новому прочитанні. До весняного дропу увійшли шерстяні свитки в нових кольорах та нові моделі передників. Шерстяне пальто-свитка має збережений силует автентичної української свитки, а його комірець та пояс обв‘язують гачком вручну. На весну Шипелик пропонують свитку в бежевому, сірому, синьому та темно-зеленому кольорах.

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 1

Поєднувати верхній одяг можна з передниками, дизайн котрих не повторюється. Адаптований традиційний український аксесуар у бренду може бути повністю вʼязаним, шерстяним та доповнений вінтажним мереживом, прикрашений витинанкою (метод вирізання візерунка на тканині), або ж зі спеціальної паперової нитки рафії. На весну додали ще два матеріали: прозорий нейлон та твід з мереживом, котре майстрині бренду також плетуть самостійно.

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 2

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 3

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 4

Рік за роком, тисячоліття за тисячоліттям українці з нетерпінням чекають на прихід квітучої весни, звертаючись до обрядів, що, на їх думку, здатні пришвидшити пробудження природи. Співати веснянки та очікувати на тепло Шипелик пропонують в нових символічних речах. А щоб власноруч закликати весну, всім, хто придбає речі з нового дропу, бренд надішле в подарунок цибулинки весняних квітів, які можна буде висадити в землю.

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 5

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 6

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 7

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 8

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 9

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 10

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом-Фото 11

Читайте також: Фартух — стильний атрибут в колекціях українських дизайнерів

Статті на тему