UA
RU

Британський акцент: найкращі тренчі на весну

Редагувати переклад
Тренч - ідеальне пальто для міжсезоння. 

Untitled-3

Саме тому дизайнери з року в рік не втомлюються експериментувати з формою, об'ємом, тканинами та деталями цього універсального верхнього одягу. Але основні коди залишаються постійними: водонепроникність, широкі лацкани і кокетка на лівому плечі. 

Читайте також: 12 головних модних трендів 2020 року

До весни рукою подати: у улюблених магазинах з'являються перші «полегшені» моделі, а ми всі з великою наснагою ліземо в сумку за гаманцем. Новий сезон потребує нових речей! Звичайно, одна з цих речей і одна з ключових моделей весняного гардеробу це тренч. 

Британський акцент: найкращі тренчі на весну-Фото 2

Max Mara S20

Ця вічна класика світу моди, до якої ми повертаємося щовесни та осінь, щосезону змінюється і приходить у нових моделях, що відповідають найбажанішими модними тенденціями. Цієї весни ми будемо носити тренч у шкірі, прикрашений деталями, що запам'ятовуються, в несподіваному кольорі або з додаванням принтів. 

Читайте також: Тренд сезону: як і з чим носити шкіряні штани та шорти

Одна з причин нескінченної привабливості тренчу — безперечно, його універсальність. У класичних моделях чи новому прочитанні тренч – це завжди хороша ідея та ідеальний вибір для будь-якого випадку, починаючи від робочої зустрічі та закінчуючи походом на виставку улюбленого художника. Тренч однаково гарний як із простими предметами одягу, так і у поєднанні з ефектними моделями.

З усього різноманіття ми вибрали найкращі тренчі цієї весни:

[product_gallery id=532080]

До речі, дивіться, як тренч носять фешіоністи: 

[mc_gallery id=520525]

Статті на тему