UA
  RU

  Б'янка Балті на обкладинці літнього номера Marie Claire

  Редагувати переклад

  Італійська супермодель та муза Dolce & Gabbana Б'янка Балті – дівчина з обкладинки нового номера журналу Marie Claire за липень-серпень, що вже надійшов у продаж.


  Marie Claire Ukraine Bianca Balti

  Щоб зйомка Бьянкі Балті для Marie Claire Україна відбулася, знадобилася злагоджена робота команди журналу та Dolce & Gabbana у трьох містах – Києві, Мілані та Нью-Йорку.


  В інтерв'ю модель розповіла нашому старшому fashion-редактору Аллі Родигіній про дружбу з італійським брендом, улюблені вбрання та ідеальне літо, яке вона має намір провести у своєму новому будинку біля Лагуна-Біч у США. «Буду щодня ходити з дітьми до океану», – зізналася Б'янка.

  Бьянка Балті

  У новому випуску ми вирішили чесно зізнатися у любові до Італії – країни, яка є нескінченним натхненням для багатьох. Мода, архітектура та мистецтво, дивовижна природа та неймовірно смачна їжа – кожен аспект буття цієї чудової країни ми постаралися розкрити на сторінках журналу.


  Марі Клер Україна

  Редакція разом із друзями поділилася своїми секретними місцями у різних регіонах Італії, ми поміркували на тему італійської мафії та неофіційної мови країни – жестів, і попросили розповісти про те, як усе влаштовано у сицилійській родині, українку, яка як супутник життя обрала італійця. 

  Марі Клер Україна  Читайте також: ПРАВИЛА ЖИТТЯ ТАНЦЮЮЧОГО МІЛЬЙОНЕРА ДЖАНЛУКИ ВАККИ

  Після здачі номера, коли ми розібралися в бьюті-міфах на тему захисту шкіри від сонця, згадали гідне італійське кіно і вирішили, на які модні літні тренди робитимемо ставку, ми задумалися, де хочемо провести відпустку. І зійшлися на думці, що, звичайно, на тосканських віллах. Адже життя прекрасне!


  Статті на тему