UA
  RU

  Calvin Klein показав архівне відео з молодою Кейт Мосс

  Редагувати переклад

  Щоб звернути увагу на перевидання культових парфумів Obsession, Раф Сімонс вдався до цікавого ходу.


  Це перша реклама аромату Calvin Klein під керівництвом Рафа Симонса, тому помилка була б непробачною. Бельгієць замість того, щоб запросити Беллу Хадід або Кендал Дженнер, звернувся до витоків – до коханої Кейт Мосс. Разом з американським модним будинком він випустив 250 архівних фотографій Мосс, знятих ще 1993 року Маріо Сорренті. Рекламні іміджі аромату Одержимість актуальні навіть зараз, за ​​роки.


  Раф Сімонс завжди був новатором, тому звичайне цитування класики не в його стилі. Вперше всім знайомий аромат буде представлений у двох варіантах: Obsessed for Women и Obsessed for Men. Сучасна інтерпретацію парфуму зразка 1993 року надійде у продаж 1 липня. 

  Читайте також: ДРЕЙК НАПИСАВ ПІСНЮ ПРО LOUIS VUITTON

  За рекламною кампанією з Кейт Мосс стоїть неймовірно романтична історія. На момент зйомки вона була у стосунках із фотографом Маріо Сорренті. Юнацька пристрасть, пробудження великого почуття, всеосяжна ніжність – у цьому короткому ролику так багато всього!


  Думаю, ви могли б сказати, що ми одержимі Одержимість. Якби можна було підвести під один візуальний знаменник Calvin Klein, то це була б рекламна кампанія Маріо Сорренті з Кейт Мосс, сказав дизайнер в інтерв'ю WWD.

  Статті по темі:

  ОБРАЗ ДНЯ: КЕЙТ МИДДЛТОН У КРУЖЕВНОМУ СУКНІ НА СКАЧКАХ В АСКОТІ  ВНУЧКА ФРЕЙДУ СПІВПРАВАЄ З J BRAND

  PRADA ПРЕДСТАВИВ ПЕРШУ КОЛЕКЦІЮ ПРИКРАШЕНЬ TALISMAN


  Статті на тему