UA
  RU

  CHANEL ELECTRO: Історія електронної музики у розрізі трендів годинникових механізмів

  Редагувати переклад

  CHANEL представляє капсульну колекцію CHANEL ELECTRO з дизайном, натхненним електронною техно-музикою.

  Електронна музика 1990-х років створила особливі, ні на що не схожі уявлення про нічне життя та світ, у якому вона відбувається. По суті, це була не просто музика, а ціла техно-культура зі своєрідною, відомою естетикою. Концерти перетворилися на тотальні витвори мистецтва, де, крім звуку, найважливішу роль грали графічне.
  оформлення та просторові відчуття.

  Електронна музика зажадала незвичайних майданчиків, які невід'ємні від наших уявлень про техно-культуру, і зрештою зробилася
  самостійним жанром мистецтва.

  Читай також: Джастін Бібер і Хейлі Болдуїн зустрілися з французьким президентом Еммануелем Макроном 

  В основу дизайнерського рішення нової годинної колекції покладено контраст чорного та білого з яскравим кольором. Колір запалює на тлі білого, насичений чорний, у свою чергу, робить сусідні кольори яскравішими.

  «Цю капсульну колекцію я задумав як концертну програму, де головні зірки J12, PREMIÈRE, CODE COCO і BOY·FRIEND по черзі виходять на сцену і виконують триб'ють техно», – пояснює Арно Шастен, Директор креативної студії Chanel Watches.

  CHANEL ELECTRO: Історія електронної музики у розрізі трендів годинникових механізмів-Фото 1

  J12 ELECTRO

  Годинник J12 у ритмі техно: годинна легенда XXI століття постає у новому обличчі – корпус із чорної високоміцної кераміки та стали з різнокольоровими неоновими цифрами. Ця модель CHANEL випущена у двох варіантах: 38-міліметрова версія оснащена механізмом Calibre 12.1, а 33-міліметрова – високоточним кварцовим механізмом.

  Лімітована серія, 1255 екземплярів.

  CHANEL ELECTRO: Історія електронної музики у розрізі трендів годинникових механізмів-Фото 2

  PREMIÈRE ELECTRO

  Годинник PREMIÈRE у ритмі техно: тепер вони обзавелися чорненим сталевим корпусом і браслетом-ланцюжком, куди вплетені кольорові шкіряні стрічки. Цю модель у CHANEL забезпечили високоточним кварцовим механізмом.

  Лімітована серія, 555 екземплярів.

  CHANEL ELECTRO: Історія електронної музики у розрізі трендів годинникових механізмів-Фото 3

   

   

  CODE COCO ELECTRO

  Годинник CODE COCO у ритмі техно: нове вбрання від CHANEL складається з яскраво-рожевого стьобаного ремінця з чорною окантовкою та чорненого сталевого циферблату з діамантом огранювання “принцеса”; під ним б'ється високоточний кварцовий механізм.

  Лімітована серія, 255 екземплярів.

  CHANEL ELECTRO: Історія електронної музики у розрізі трендів годинникових механізмів-Фото 4

  BOY·FRIEND ELECTRO

  Годинник BOY·FRIEND у ритмі техно отримав сталевий корпус, інкрустований 142 діамантами класичного круглого огранювання, а також стилізовану фігурку робота на циферблаті та чорний стьобаний ремінець з яскраво-рожевою підкладкою.

  Лімітована серія, 55 екземплярів.

  Статті на тему