UA
RU

Чорна п'ятниця на Lamoda!

Редагувати переклад
Улюблений день усіх шопоголіків можна відсвяткувати 29 листопада на Lamoda. Протягом усього листопада на сайті діятимуть унікальні пропозиції, вигідні акції на різні категорії товарів та модна вікторина. 

Чорна п'ятниця на Lamoda!-Фото 1

Перші традиційні листопадові акції, присвячені Всесвітньому дню шопінгу, відбулися на Lamoda з 8 по 12 листопада. За цей період на платформі було куплено близько одного мільйона товарів (що приблизно на 15% більше, ніж минулого року), середній чек порівняно з 2018 роком збільшився на 6%, кількість замовлень – на 18%, їхня вартість – на 25% . У топі у покупців традиційно виявилися такі товарні категорії, як сукні, черевики, джинси, куртки та кросівки. Максимальне зростання порівняно з минулим роком показали кросівки, водолазки та спідниці.

29 листопада, у найчорнішу п'ятницю цього року, на Lamoda на всіх чекатимуть знижки до 80% на косметику, одяг, взуття та аксесуари популярних брендів Mango, United Colors of Benetton, Marks & Spenser, Adidas, Under Armour та багатьох інших.

Покупці, які здійснили в період з 1 по 15 листопада покупки на Lamoda на загальну суму від 5800 гривень, першими матимуть доступ до розпродажу за 4 години до її початку. За день до початку розпродажу вони отримають посилання з доступом та унікальний промокод. 

29 листопада на Lamoda також діятимуть додаткові промокоди, пропозиції з підвищеною знижкою за програмою лояльності та годинні акції для найшвидших та найуважніших учасників.  

Для тих, кому не терпиться почати шопінг раніше, щоп'ятниці до 29 листопада Lamoda приготувала спеціальні акції зі знижками на улюблені бренди. Тим, хто хоче зберегти сили для Чорної п'ятниці, Lamoda пропонує передплатити розсилку на спеціально запущеній до Чорного дня сторінці Black Friday та отримати доступ до закритого розпродажу за 1 годину до початку.

Статті на тему