UA
  RU

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 

  Редагувати переклад
  З чим носити, кому підходить і як визначити актуальний фасон блейзера з підкресленою талією. 
  
  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 1

  Хто б міг припустити, що беззмінні блейзери oversize зійдуться в сутичці з фасоном, який багато хто вже давно відправив на спокій. Втім, з огляду на те, з якою періодичністю змінюються ключові правила fashion-науки, подібного феєричного повернення варто очікувати вже давно. 


  Після Другої світової війни, протягом якої навіть жінки на якийсь час забули про свою фемінність, і "переодяглися" в предмети чоловічого гардеробу, новий дивитися Діора став одкровенням та полегшенням. Дівчатам знову диктували згадати про своє "божественне" призначення, і вдягнутися в одяг, що підкреслює красиві вигини тіла. Можна скільки завгодно міркувати на тему сексизму, але правда в тому, що після утилітарності та мілітаризму 1940-х, акцентуація на талії та пишні спідниці повертали віру у безтурботне майбутнє. 

  Сказати точно, від чого тенденція на елегантність повстала з мертвих саме у 2020 році складно, але є припущення, що сувора реальність та смертельна небезпека під назвою COVID-19 змусили багатьох глянути на життя по-іншому. Цінувати кожен момент, закрити всі гештальти, дозволити собі бути такою, якою завжди хотілося - і нехай це має на увазі необхідність виглядати підкреслено жіночно. У новій добірці ми почали пояснити, на які варіанти приталеного блейзера або жакета варто звернути увагу в 2020 році.  


  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 2

  Поклик природи 

  Анімалістичні принти, як завжди, залишаються на вершині модної індустрії, але в осінньо-зимовій колекції Коуен набувають більш вишуканого алгоритму позиціонування. Об'ємні рукави виглядають навмисне маскулінно, тому для врівноважування ситуації бренд вирішив підкреслити жіночність за допомогою широкого пояса, і анітрохи не помилився. 

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 3


  На сафарі 

  Класичну уніформу аристократів, що подорожують африканськими землями, ми звикли розглядати в рамках весняно-літнього сезону, але в 2020 році всіляким умовностям не місце на подіумах світових столиць моди. Класична сафарі-куртка в колекції Elisabetta франки доповнюється широким “рептилоїдним” ременем, таким чином знімаючи будь-які питання можливого непорозуміння. 

  Читай також: Мода на платок. Коли ж буде мода на інклюзію?

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 4  Корсетний сюжет 

  Визнайте чесно, чи не нагадує вам стильний жакет осінньо-зимової колекції 2020/21 модного будинку Аккерманн корсет часів Джейн Остін? Розумно, що натхнення бренд вирішив черпати із джерел найблагороднішого походження. Ряд дрібних гудзиків і підкреслена талія, як і білий відтінок, нагадують про часи невинності та патріархального домінування. 

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 5


  Простіше простого 

  Втім, найпростіший спосіб без зайвих витрат та турбот підкреслити талію – скористатися модним нюансом від бренду Aliette. Яскравий однобортний блейзер має підвищену графічність завдяки асиметричному крою і вивіреній жіночністю за рахунок класики жакетної моди. 

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 6

  Тонка грань 

  У гідах та добірках актуальних трендів осінньо-зимового сезону 2020/21 повсюдно зустрічаються рекомендації використовувати замість тонких ремінців масивні пояси. Втім, мабуть укладачі цих рейтингів не до кінця переглянули зведення новин із модних показів, а інакше вони б знали, що саме такий аксесуар культивує бренд Agnona. Успадкування традицій 1940-х виглядає хоч і трохи вінтажно, але з правильною часткою ретро-оммажу. 


  Читай також: Кіно Хелловін: 8 страшно красивих хорорів та трилерів

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 7

  Жодних натяків 

  Втім, вже проаналізований бренд Хайдера Акерманна в осінньо-зимовому сезоні 2020 вирішив надихатися не лише класичними силуетами, а й сучаснішими творами. Суворий піджак набуває м'якіших обрисів завдяки пов'язаному на талії джемперу. Таким чином досягається та сама органічна грань, яка не дозволяє жінкам продемонструвати своє цілковите підпорядкування правилам суспільства. 

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 8

  Трендова баска 

  Ні, не та баска, яку напевно вам хочеться дістати із засіків вашого неосяжного гардеробу. За прикладом Борсук COLLECTION бачимо, що в осінньо-зимовому сезоні 2020/21 підкреслена талія йде в комплекті зі спущеною лінією плечей та класичними деталями діоровського новий дивись 

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 9

  Класика 1980-х 

  Відкинувши елітарні, пафосні та престижні конотації, які завжди йдуть у комплекті з виробами бренду Elie SaabМожна помітити, наскільки оригінально вирішив ліванський дизайнер акцентувати увагу на талії. В осінньо-зимовій колекції 2020 / 21 кутюрного бренду зустрічаємо моделі, натхненні духом 1980-х - з масивними плечима, пишними рукавами та міні-корсетами замість поясів. 

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 10

  Деконструкція 

  Для того, щоб зробити акцент на талії, зовсім необов'язково підкреслювати її за допомогою ремінця. Із деконструйовані жакети з одного боку виглядають дуже сучасно завдяки новомодному крою, а з іншого нагадують про диригентські ансамблі як про верх класицизму.  

  Чіткий план: 10 варіацій наймоднішого піджака осінньо-зимового сезону 2020/21 - Фото 11

  Домінація фактури 

  Шкіряними монохромними образами вже нікого не здивуєш. Однак саме це постарався зробити Олів'є Рустен з Балмайн, вивівши на подіуми осінньо-зимового показу 2020/21 моделей, вбраних у суцільну домінуючу фактуру Щоб трохи знизити градус наполегливості верху, Рустен окреслив талію манекенниць, використавши замість класичного ременя поясну сумку. 

  Превалювання класицизму над гранжем, як, втім, і елегантності над андрогінність, факт, з яким ніхто не візьметься сперечатися Як один із найяскравіших акцентів жіночного, але не наївного чи надміру сексуального гардеробу піджак із підкресленою лінією талії виграє за всіма модними показниками. Прощатися з негабаритний не варто, адже і він залишається популярним, хоч і не настільки, як його "чітка" колега. Причому приталені жакети кутюр'є радять у 2020 році носити не тільки представницю прекрасної статі, а й сильну. Тепер унісекс має на увазі використання чоловікам жіночих виробів, а не навпаки, як це відбувалося останні 100 років. 

  Статті на тему