UA
RU

Що робити: Леді Гага демонструє п'ять стильних образів, доки проводить літо у Нью-Йорку 

Виконавниця рішуче відмовляється від нормкору, віддаючи перевагу екстравагантності. 

Навіщо бути як усі, якщо можна бути самою собою? Саме цим правилом керується Леді Гага, доки проводить літо 2021 року у Нью-Йорку. Стиль модниць "Великого Яблука" натхненний образами персонажів серіалів "Пліткарка", "Секс у великому місті", гостей показів Тижень моди, а також гардеробами інфлюєнсеров, які обрали Нью-Йорк своєю особистою fashion-меккою. 

 Втім, Леді Гага анітрохи не розуміє нормування самої себе під тенденції сезону, а тому віддає перевагу речам із характером. Влітку 2021 року всього за кілька тижнів вона показала не менше 10 стильних образів, у яких відчувається дух самої виконавиці. Ми вибрали 5 найяскравіших, які й рекомендуємо повторити, або хоч би взяти до уваги. 

Що робити: Леді Гага демонструє п'ять стильних образів, поки проводить літо у Нью-Йорку.

NEW YORK, NEW YORK — 26 липня: Lady Gaga seen on the streets of Manhattan on July 26, 2021 в Нью-Йорку. (Photo by James Devaney/GC Images)

Бути собою 

Можливо, таким чином Леді Гага хотіла довести свою орієнтацію на модні тренди, але все одно повністю розчинитись у сезонних рекомендаціях їй не вдалося. Чорна міді-сукня з цікавим ліфом — лаконічне рішення, яке б схвалила б більшість мешканок Манхеттена, але чорна квадратна сумочка і лаковані ботильйони на неймовірній платформі все одно видають оригінальність смаку виконавиці. Саме це нестандартне взуття ми ще не раз побачимо як фаворит Леді Гаги. 

Що робити: Леді Гага демонструє п'ять стильних образів, поки проводить літо у Нью-Йорку.

NEW YORK CITY, NY — AUGUST 02: Lady Gaga є листопад на August 02, 2021 in New York City, New York. (Photo by MEGA/GC Images)

Ділова жінка 

Різкий поворот, і ось уже Леді Гага виглядає абсолютно старанною діловою дамою, бізнес-леді, лідером у брокерській справі або юриспруденції. У Сіті виконавиця точно стала б об'єктом захоплення номер 1. Вінтажний костюм у принт-смужку у поєднанні з сонцезахисними окулярами ретро-форми з "котячим" характером та мінімалістичною міні-сумкою. Пропонуємо повторити образ восени 2021 року, коли потрібно буде з'явитися в офісі вперше після затяжного літнього релаксу. 

Що робити: Леді Гага демонструє п'ять стильних образів, поки проводить літо у Нью-Йорку.

NEW YORK, NEW YORK - JULY 30: Lady Gaga ділиться своїм hotelом на July 30, 2021 в Нью-Йорку. (Photo by Gotham/GC Images)

Парижанка 

Маленька чорна сукня у виконанні Леді Гагі набуває чіткого королівського акценту завдяки розкішним ґудзикам, які формою дуже нагадують ордени, якими нагороджували лицарів. Білий комірець - явний оммаж класиці французької моди, оспіваної у численних фільмах. Втім, про "служивий" характер деталі забувати не варто, а тому і носити подібні образи потрібно з правильною часткою розслабленості. Не варто надто серйозно сприймати себе. 

Читай також: Дженніфер Еністон прокоментувала появу свого двійника в Мережі. 

Що робити: Леді Гага демонструє п'ять стильних образів, поки проводить літо у Нью-Йорку.

NEW YORK, NEW YORK - JULY 28: Lady Gaga seen on the streets of Manhattan on July 28, 2021 в Нью-Йорку. (Photo by James Devaney/GC Images)

Володарка пустель 

І знову ми бачимо уподобані Леді Гаге лаковані ботильйони, оснащені і платформою, і практично кілометровою шпилькою, в яких можна тільки уявити, як незручно пересуватися. Проте, співачка з легкістю опановує складносурядним чином, органічно поєднуючи чорний боді, металізовані колготи та стильний блейзер, закінчуючи образ за допомогою химерно пов'язаного на голові шарфа. 

Що робити: Леді Гага демонструє п'ять стильних образів, поки проводить літо у Нью-Йорку.

NEW YORK, NEW YORK — JULY 31: Lady Gaga листя його hotel wearing a polka dot dress on July 31, 2021 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

Чому жінки вбивають 

Здається, Леді Гага серйозно захоплювалася модою 1980-х, а особливо після того, як вона знялася в найочікуванішій прем'єрі 2021 року - фільмі "Дом Гуччі". Сукня з акцентними плечима - синя в дрібний горошок - з одного боку виглядає як оммаж у бік героїні Люсі Лью з серіалу "Чому жінки вбивають", а з іншого - як пряма цитата з гардероба центрального персонажа фільму про вбивство спадкоємця імперії Gucci - Патріції Реджані. 

Статті на тему