UA
  RU

  Що піддивитися у школярок для осіннього гардеробу

  Редагувати переклад
  Для дорослих дівчаток, яких не залишає синдром відмінниці, дизайнери підготували місце на сезонній дошці пошани.
  Що піддивитися у школярок для осіннього гардеробу-Фото 1

  @inwear_official

  Студенток та учениць завжди змушували носити форму. А ось трендовими сорочка та плісування стали лише у шістдесяті — у моду їх ввела модель Твіггі та дизайнер Перрі Елліс. Саме тоді відмінниці стали дуже актуальними. Ось тільки форма змінювалася рік у рік, відповідно до трендів. Як скласти гардероб у стилі школярки та не виглядати нудно?


  блуза

  До блуз з бантом вибираємо спідницю нижче коліна, подовжений жакет і окуляри без діоптрій. Якщо ви хочете підтримувати образ старанної учениці, то радимо вибирати гольфи, кардиган та рюкзак. А щоб це все було на тверду п'ятірку, пограйте з кольором. Головне, не вибирати яскраві та дуже темні відтінки.

  [product_gallery id=165105]


  Жакет у клітку

  Шкільну форму вигадали англійці — це пояснює і туфлі-оксфорди, і клітку. Вчіться розрізняти різновиди цього принта: червона шотландка зветься тартаном, біло-зелена клітина таттерсоллом, а чорно-біла принцом Уельським.

  [product_gallery id=165109]

  Читайте також: МОДНИЙ КАЛЕНДАР: 30 ОБРАЗІВ НА КОЖНИЙ ДЕНЬ ВЕРЕСНЯ


  Біла сорочка

  Така річ – вибір не на один сезон, але ця річ варта інвестицій. Перед покупкою радимо вивчати шви та гарнітуру, а також переконатися, що сорочка сидить добре, ніде не тисне і не тягне.

  [product_gallery id=165113] 

  Спідниця-плісе

  Яка школярка без спідниці-плісе? І нехай шкільні правила не дозволяють школяркам носити спідниці вище за коліно (хто не порушував цей закон?), ми можемо дозволити собі більше вільнодумства і, відповідно, менше довжини.   [product_gallery id=165117]

   


  Гольфи

  Із чим у вас асоціюється школа? У нас — з високими шкарпетками та гольфами. Вони, в комплекті зі спідницею-плісе та незмінним жакетом у клітку, являли собою нехитрий арсенал кожної дівчинки із загальноосвітньої школи. Зараз, коли ми виросли, ця деталь гардеробу відіграє меншу роль у нашому житті, але чому б не згадати роки юності?

  [product_gallery id=165169]

  Статті на тему