UA
RU

Що в гардеробі Каті Сільченко?

Редагувати переклад

Український дизайнер показала свою вбиральню.

Катя Сільченко

Катя Сільченко відрізняється позитивним ставленням до життя, вона стежить за трендами та інтерпретує їх по-своєму. При формуванні власного стилю їй вдається знаходити грань між веселими вбраннями та сексуальною жіночністю.

У моєму гардеробі можна знайти мій бренд The ​​coat by KS, звичайно, а також ZARA, H&M, TOP SHOP та інші марки, – зізнається дівчина.

Зі створенням вбиральні Каті Сільченко допомагала українська компанія Sekretnica, яка спеціалізується на дизайні, проектуванні, виробництві, доставці та встановленні меблів для зберігання. Дівчина впевнена, що вбиральня - це мрія кожної дівчини. Цю компанію вона обрала, порадившись із своїм дизайнером інтер'єру.

гардероб

Для взуття, до якого у Каті особлива пристрасть, виділено спеціальне місце – секція з полицями, оскільки дизайнер зібрався вже величезна колекція туфель. «Тут я дозволяю собі сміливі вибрики», – коментує Сільченко.

Своєю гардеробною від Sekretnica я дуже задоволена. Дизайнери компанії зробили чудові та корисні пропозиції щодо організації простору вбиральні кімнати. Наприклад, розділити зони між мною та чоловіком – виявилося дуже гарною ідеєю! Нам з Камо дуже зручно, коли кожен має своє місце. А ось речі дочки поки що разом зі мною, – каже Катя.

гардероб

Sekretnica - Меблі для гардеробу, роботи, кухні, це модна складова квартири, яка зберігає ваші звички. Ця команда допоможе вибрати або створити з нуля найкращий варіант заощадивши ваш час. Також Sekretnica гарантує всі вироби.
Шоу-рум бренду знаходиться за адресою м. Одеса, вул. Толбухіна, 135, новий МегаДом, 3 поверх.

Статті на тему