UA
  RU

  Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренді

  Редагувати переклад
  Вибираємо найромантичніший аксесуар сезону.

  Модні сумки аморфної форми мають назву "сloud bag", дослівно "сумка-хмара". Розпізнати таку можна одразу – за характерними збірками. Таким чином, щоб на сумці утворилися глибокі складки і драпіровки, може бути сконструйований і великий клатч, і мікро-сумочка, і довжина наплічна модель. А отже і вписати цей тренд буде легко у будь-який ваш вихід.

  Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренді-Фото 1

  Braska, 949 грн

  Читай також: Рольові моделі: Як створити образ Глорії Стайнем із серіалу “Місіс Америка”

  Сумка-каприз

  Літо нагадує, що саме година на дівчачі примхи. Легка мікро-сумочка із шовкової тканини — саме те хмара, яке набіжить і «не заплаче». Зворушливість такого аксесуару — і в його розмірах, і в наївній манері ховати у вузлик дрібні скарби. Щодо розміру, то давно відомо, що щасливішою відчувається жінка, то менша у неї сумочка!

  Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренді-Фото 2

  Braska, 149 грн

  СУМКА-ІНШИЙ

  Наплічна сумка м'якої форми декорована вузлом і, на додачу, її принт взято із ситцевої історії. Якщо ви не носите плаття у квіти, то такий привабливо-місткий аксесуар примирить вас із всюдисущим трендом на мільфльор.  

  Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренді-Фото 3

  Braska, 950 грн

  Читай також: Гуманна мода: Історія стилю "сафарі" в обличчях

  ЄЛЕГАНТНИЙ АВАНГАРД

  Драпіровки на грубих матеріалах, з яких шиють сумки, мають приголомшливий ефект. Cloud bag із традиційної шкіри або екокошкіри має цілком визначений статус. До костюма, зібраного за строгими правилами, таке доповнення стане точкою розвороту. Принаймні для ходу думок про вас, як про людину із творчим потенціалом. І, зрештою, драпірування – це так жіночно!

  Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренді-Фото 4

  Mango, 599 грн

  НОСІЇ МОДНОГО КОДУ

  Елементи крою «шарпей» можна вписати у шкірну стилістику сумок. Головне зробити це таким чином, щоби загальна її форма не потерпіла. Так працює універсальна ідея.

  Автор: Світлана Власова

  Статті на тему