UA
RU

Свята простота: з чим носити білу футболку

Редагувати переклад

Мода показала білий квадрат: звичайна футболка чи натякає, що все вже сказано, чи закликає до експериментів.

Michael Kors, Fendi, Barbara Bui

Michael Kors, Fendi, Barbara Bui

Ккаже професійна fashion-муза Каролін де Мегре, «я можу все життя провести в білій футболці та джинсах». І якщо раніше у відповідь на цей типово французький пасаж можна було лише посміхнутися, то тепер модна реальність змушує нас завчити його як мантру. Хіба що додавши до цього комплекту варіації на нижньому рівні як кюлотів, шорт і спідниця всіх мастей. Хіпстери і нормкорщики зробили свою просту справу: звичайна футболка вийшла за межі вбиральні бази і білою плямою заполонила літні колекції провідних модних Будинків.

БІЛИЙ ПРЯГ ПЕРЕД НОРМКОРОМ ПІДНЯТЬ ОКІНЧЕ: У ФУТБОЛКУ ТЕПЕР СМІЛО ГУЛЯЄМО І ДНЕМ, І Вночі

Цього сезону шляхом найменшого опору пішли Dior, Fendi, Michael Kors, Barbara Bui і ще добрий десяток тих, кого ніяк не назвеш білими воронами у світі моди. Розвинули тенденцію та all the pretty birds – зірки вуличний стиль миттєво підхопили цей різновид «білої гарячки» і подружили футболки з твідовими спідницями Chanel, жакетами Balmain, капелюхами Saint Laurent та іншими знаковими речами, що не потребують особливої ​​вистави. Щоб відповідати такій компанії, біла футболка нового покоління вибирає собі лише найкраще. Вона як мінімум на 90% складається з бавовни або льону, як у Isabel Marant або Alexander Wang, оснащена підкладкою в області грудей, як у Maison Margiela, а деякі бренди, на зразок молодої американської марки Duffy, взагалі додають у тканину для такої простої речі кашемір.

65656

Ці вишукування не можуть не позначитися на ціні, але тут моді дорікнути нема в чому - адже навіть коли поголовне прагнення до показної простоти зійде нанівець, таке поняття, як база, нікуди не подінеться. І навіть якщо вам уже ні до чого носити білу футболку з масивним кольє та вечірньою спідницею, вона завжди зможе повернутися до своїх старих перевірених друзів – тим самим блакитних джинсам.

Статті по темі:

Реч дня: сукня-футболка Alexander Wang
Must have сезону: кольорові футболки
Saint Laurent позивається за жартівливий напис

Статті на тему