UA
  RU

  Дедпул знявся в новому кліпі Селін Діон

  Редагувати переклад
  Вогненна та дуже смішна колаборація!

  Дедпул знявся у новому кліпі Селін Діон-Фото 1


  Селін Діон випустила кліп на пісню «Ashes», яка буде включена до офіційного саундтреку фільму «Дедпул 2». У відео Селін Діо виступає на сцені великого театру, а на задньому фоні виписує піруети найманець у червоному стрейчевому костюмі на підборах. 

  Читайте також: Головні кінопрем'єри травня: новий Дедпул та спокуслива Марго Роббі


  Ближче до фіналу Дедпул аплодує співачці, але зазначає, що це лише сіквел «Дедпула», а не «Титанік», тому їм потрібно перезняти відео, де вона не намагатиметься і може трохи підхалтурити. Але коли Селін заявляє, що вона не вміє робити будь-що і, як виявилося, плутає Дедпула з Людиною-павуком. Уейд же сумує, що треба було покликати 'N Sync. Але ми все ж таки вважаємо, що вибір був зроблений вкрай вдало і 100% повеселить фанатів фільму і самої співачки. Що не кажіть, а вміння посміятися з себе дуже цінне!

  У сіквелі Дедпул зустрічається з новим злом — гостем з майбутнього Кейблом, який хоче будь-що добратися до хлопчика-мутанта, чиє існування здатне змінити хід історії. Сам Дедпул, який тільки розправився Аяксом і налагодив стосунки з Ванессою, не збирається стояти осторонь. Він збирає команду з мутантів, щоб зупинити Кейбла та врятувати хлопчика. 


  Нагадаємо, що в Україні картина виходить у прокат із 17 травня. 

  Статті на тему