UA
RU

Найпопулярніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок і стратегії використання

Редагувати переклад
Модниці продовжують носити стильні панами і надихають нас на свіжі ідеї. 

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 1

Температура все швидше наближається до нуля, і без головного убору з'явитися на вулиці вже вважається не зухвалістю, а верхом дурості. Не попереджатимемо вас про небезпеку відсутності теплого капелюха, кепі чи шапки — ви й самі, мабуть, навчені досвідом. Питання носити чи не носити розглядати не варто. Важливо визначити, який саме головний убір буде доречним у контексті нинішньої погодної ситуації та сучасних трендів. 

Минулого літа несподівано головним трендом став забутий, і чого вже там, відверто кумедний капелюх. Панами носили повсюдно, намагаючись придумати свій альтернативний new-fashion-look. Однак, яким же було здивування, коли беззмінні панами автоматично зі свого законного сезону перейшли до розряду осіннього тренду. 

У 2020 році ситуація залишається незмінною: панами так само актуальні. Звичайно, ви можете бути шанувальницями шовкових хусток або крислатих капелюхах, але й випробувати нарешті сучасний головний убір варто. 

Чоловіча панама була винайдена в Еквадорі ще в 15 столітті, а свою сучасну назву отримала лише в 1880 при відкритті легендарного Панамського каналу. Сьогодні вивчаємо, як і з чим носити капелюх з історією у контексті стильної осені 2020 року. 

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 2

С тренчем 

Класична уніформа британських солдатів Першої світової війни, як і панама, повернулася в наше поле зору минулого року. Тепер вони можуть собі дозволити завойовувати світ у стильному дуеті. Якщо простий тренч здається вам занадто нудним та консервативним, пропонуємо міксувати його зі стильною панамою, насичуючи її ще більш промовистим літнім символізмом. 

Читай також: Фіміам слави: 10 популярних ікон стилю та їх улюблені аромати

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 3

З пальто 

елемент кежуального стилю та деталь відверто відпускної естетики гармонійно виглядають у дуеті. Складно було передбачити, що два абсолютно різні за своїм темпераментом предмети гардеробу в парі виглядатимуть доречно. Більше того, чи варто говорити, що про неоновий “темперамент” панами ми навіть не могли б замислитися? Широкі джинси-кліш привносять таку необхідну гармонію в образ, пропонуючи надихатися образами хіпі-богеми. 

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 4

З дублянкою 

Головне, щоб було тепло голові, але панама виглядає не надто обнадійливо? Ми готові посперечатися із цим твердженням. Капелюх з деніму, родом з нашої юності або дитинства, виглядає доречно в компанії теплої дублянки з етно-мотивами. Можете експериментувати з орнаментами або додавати в цибулю несподіваних відтінків та принтів – панама з характером Елтона Джона підштовхне до правильної комбінації. 

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 5

У глем-стилі 

Перші асоціації з панамою повертають нас думками до теплого океанського узбережжя, де так здорово насолоджуватися хоч розкішним заходом сонця, а може бути і ідеальними тілами місцевих серфінгістів. Складно уявити такий характерний елемент пляжного стилю в комбінації із брюками-клеш або навіть з муаром. Однак, лакована шкіра відразу знижує градус невимушеності панами, і дозволяє продумати набагато більше осінніх образів.  

Читай також: Чучело, Білий Лебідь, Спайдермен та нашестя відьм — які образи вибрали зірки для Хеллоуїна 2020

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 6

З елементами джаз-шику 

Можливо, ви вже втомилися чути від нас про те, що бахрома є головним трендом сезону, але від правди нікуди не втекти. Як би нам не хотілося придумати велосипед, але для чого, якщо наймодніший і найстильніший з них вже був втілений у життя? Розслаблена, але лаконічна у відтінках панама може стати несподіваним, але цілком логічним доповненням осіннього мінімалістичного образу.  

Справа в капелюсі: Наймодніший головний убір осені 2020 - аналіз помилок та стратегії використання-Фото 7

У сучасному ключі 

Одяг зі світловідбивних тканин вже давно став окремим напрямком в індустрії моди. Особливим захопленням ця тематика виявилася сучасними українськими молодими дизайнерами. Кожен сезон УКРАЇНСЬКА мода тиждень ми бачимо все нові варіації, і все більше закохуємося у практичний та відповідальний одяг. Саме до продуманих тренчам і курткам панама підходить якнайкраще.  

Унісекс або андрогінність — стиль, який у сучасному світі популяризує чи не кожен трендессетер. Грунтуючись на знімках гостей останніх тижнів мод, неважко здогадатися, що мода на панами як ключовий головний убір 21 століття залишиться з нами ще надовго. Рідко надається можливість милуватися кілька сезонів, не то, що років поспіль, милуватися на ту саму ультрамодну деталь. Однак у контексті розмов про панам можна сміливо говорити, що вона повернулася надовго. Втім, мода настільки безпомилково вислизає від стереотипів та передбачень, що не дивно вже за кілька тижнів побачити черговий хіт. Тому, поки що є час, користуємося перевагами актуальної панами, згадуючи про літо, але не заглиблюючись у ностальгічні спогади. 

Статті на тему