Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia

Денім — це вічний матеріал, який зустрічається в кожному тренді поза часами. Надихнувшись його універсальністю та естетикою, закарпатський бренд diadia презентував нову жіночу колекцію (читати — рай для любителів джинсових образів).

Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia-Фото 1

Комфортна, бадьора та запальна — отак відчуває себе кожна, комбінуючи речі з нового дропу. Як базу дизайнери взяли джинси — прямі, палаццо та більш вузького крою, розбавляючи палітру темними та світлими відтінками синього. Окрім цього серед речей з деніму є шорти-бермуди, скорти, жакет та сорочки.

Балансувати денімовий селект бренд пропонує з розмаїттям верхів — топами, оверсайз та поло футболками, а також короткими спідницями в чорному та білому кольорах, що додають легкості кожному стилістичному рішенню.

“Працюючи над цим дропом, ми згадували те відчуття комфорту, яке з’являється, варто лиш одягнути ту саму пару джинсів. Ми прагнули, щоб це відчуття спіткало всю колекцію, адже нашим вічним пріоритетом є створення зручного одягу, який легко інтегрується в будь-який лайфстайл та гармонійно доповнює кожен образ,” — коментують засновники бренду Діана Сидунчак та Влад Волос.

Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia-Фото 2

Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia-Фото 3

Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia-Фото 4

Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia-Фото 5

Denim is a new black: нова жіноча колекція від diadia-Фото 6

Читайте також: НАСТРІЙ ВИТОНЧЕНОСТІ ТА АРИСТОКРАТИЧНОСТІ В МОДНІЙ КОЛАБОРАЦІЇ BLURSDAY 

Статті на тему