UA
RU

Дівчата сімейства Хілтон позують у рекламній кампанії Valentino

Кеті Хілтон приєдналася до своїх дочок Періс та Нікі заради зйомок нової колекції fashion
-гіганта. 
Дівчата сімейства Хілтон позують у рекламній кампанії Valentino-Фото 1

Кеті Хілтон відіграє головну роль у новій кампанії Valentino поряд з дочками Періс та Нікі, демонструючи сумочку Римський шпилька за 3350 доларів та вироби з колекції Щоденник курорт модний бренд. Зйомка проходила в інтер'єрах готелю Bel-Air.  

«Мені подобалося переодягатися з моїми дівчатками», — підписала 61-річна Кеті фотографії, на одній з яких її оточують Періс (яка, звичайно, робить селфі) та Нікі.  

Подруга зіркової мами та колега з шоу “Реальні домогосподарки Беверлі-Хіллз” Дарує Кемслі прокоментувала: «Приголомшливо! Ви всі такі гарні! у той час як Ліза Рінна і Еріка Джейн додали смайли у вигляді сердець. 

Дівчата сімейства Хілтон позують у рекламній кампанії Valentino-Фото 2

«Жінки повинні надихати інших жінок», — підписала Періс свою посаду Instagram з тріо дівчат сімейства Хілтон позують кожна зі своєю сумочкою.  

Читай також: Анна Різатдінова презентує автобіографію.

Дівчата сімейства Хілтон позують у рекламній кампанії Valentino-Фото 3

"Цього року ми не змогли зняти сімейну різдвяну листівку через пандемію коронавірусу, тому я припускаю, що це наша неофіційна святкова картка", - розповів світська левиця Нікі Хілтон-Ротшильд виданню People. 

Дівчата сімейства Хілтон позують у рекламній кампанії Valentino-Фото 4

За повідомленням агентства, сім'я Хілтон жертвуватиме гроші від цієї кампанії на користь рятувальної місії, щоб підтримати сім'ї Лос-Анджелеса, які потрапили у скрутне становище у цей дуже важкий час. 

Статті на тему