UA
  RU

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді

  Окрасою нашого лютневого digital-номера стала 12-річна модель Аріна Гордій – найперспективніша світова зірка. Її яскрава зовнішність та працелюбність не залишають байдужими нікого. Почавши свою модельну кар'єру в 2019 році, вона тепер рекламує світові топові бренди в мультибрендових магазинах, таких як Kenguru, Daniel, Beba Kids та Tsum. Докладніше, читайте у нашому інтерв'ю!


  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 1

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 2


   

  Чому вирішили стати моделлю, хто вас підштовхнув до цього?

  У модельну школу пройти кастинг і позайматися лише влітку запропонувала мама, але заради виправлення постави. Я пройшла кастинги у топ 3 агенції. Але вже через пару місяців ми обговорили, що можна зайнятися моделлінгом трохи серйозніше, тому що в мене непогано виходила позувати і брати участь у дефіле. Стали запрошувати на зйомки, на покази, восени 2019 року я вже вийшла на Тижні Моди в Москві у Гостиному Дворі.


  Хто для вас є іконою у модельному бізнесі та чому?

  Мені подобаються ті моделі, які несуть у світ не гламур, а добро та любов, допомагають іншим людям чи тваринам. Однією з таких російських моделей є Наталя Водянова, скромна, добра, приваблива.

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 3

  Fur jacket Blancha, Sweater Zara, Hat ASOS

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 4

  Fur jacket Blancha, Sweater Zara, Hat ASOS

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 5

  Fur jacket Blancha, Sweater Zara, Hat ASOS  Як вам вдається поєднувати навчання у школі зі зйомками?

  Поєднувати навчання зі зйомками стає все складніше, тим більше, що, крім моделінгу, тепер я ще є світським репортером, працюю на Radio Kids FM, стала учасником музичної групи RadioKidsFM Show, готуюся до сольних пісень та зйомок кліпів, продовжую ходити в секцію тенісу. А ось кінний спорт довелося із січня покинути. З відкриттям кордонів після пандемії почну виїжджати на зйомки за кордон оскільки у мене 2 міжнародні контракти, не раз приходили пропозиції, але ми не могли виїхати в період коронавірусу. Тому графік дуже жорсткий і, звичайно, мені зручніше, коли школу періодично перекладають на онлайн, немає якихось предметів типу фізкультури і можна з планшетом пересуватися містом у напрямку тієї ж зйомки і стоячи в пробці вчитися одночасно. Тому зараз батьки у пошуку закордонної школи, яка повністю працює в онлайн форматі. Оскільки я навчаюсь у Москві у міжнародній британській школі, то без проблем можу перевестись у будь-яку аналогічну школу у світі.


  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 6

  Dress Paul&joe, sunglasses Asos

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 7

  Dress Paul&joe, sunglasses Asos

  З якими з відомих брендів ви хотіли б співпрацювати, обличчям чиєї рекламної кампанії ви мрієте стати?

  У Росії я працюю і амбасадор місцевих брендів. Якщо говорити про рекламу для міжнародних брендів, то така можливість у Росії є тільки при роботі з мультибрендовими магазинами такими, як ЦУМ, Кенгуру, Даніель, Пори Року, що я й роблю. Мої фотографії можна побачити на вітринах, рекламних екранах, лукбуках. Серед одягу, який я рекламую, є майже всі світові бренди: Karl Lagerfeld, Gucci, Zara, MSGM, Stella McCartney та ін. Що стосується мрії, з ким би я хотіла б попрацювати, то чесно кажучи я про це не думала і перебуваючи по суті на початку свого шляху я сьогодні радію та відкрита будь-яким пропозиціям від брендів. До речі, займаючись все життя тим чи іншим спортом, я була б дуже рада рекламувати тенісну форму, форму для заняття кінним спортом і навіть кімоно, тому що всіма цими видами спорту я займаюся зараз чи в минулому.


  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 8

  Trench Burberry , Roll-neck MRZ , Headband Asos, Shoes Stylists own

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 9

  Trench Burberry , Roll-neck MRZ , Headband Asos, Shoes Stylists own

  Хто або що допомагає вам прийняти правильне рішення у важких ситуаціях?

  Чесно сказати у мене таких ситуацій, напевно, було дуже мало, але якщо що, всі свої проблеми я обговорюю в першу чергу з мамою або з нашим сімейним психологом.

  Як ви проводите вільний час (якщо воно залишається)?

  Вільного часу дуже мало, хоча оскільки у мене багато друзів різного віку в модельному світі, а тепер стає все більше знайомих у світі mass media, то виходить поєднувати корисне з приємним, тому що ми і працюємо разом і дружимо, спілкуємося в процесі або відразу після роботи . Ось у неділю поїду до подруги-моделі на день народження, щоправда, встигну на жаль лише до кінця свята. А так, я як усі підлітки періодично ходжу в кіно, знімаю Тік-Ток, регулярно ходили раніше в театри та музеї, але з пандемією стали набагато рідше вибиратися. Спілкуюся регулярно з друзями онлайн і зустрічаємось з ними то днями народження, то на скеледромі, то картингу. Я загалом не гламурна дівчинка: люблю швидкість, спорт, активний відпочинок.

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 10

  Bomber LIME, шорти Zara

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 11

  Bomber LIME, шорти Zara

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 12

  Bomber LIME, шорти Zara

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 13

  Bomber LIME, шорти Zara

  Який аспект вашої особистості вам найбільше подобається і який аспект ви хотіли б покращити/змінити?

  Мені здається із сильних сторін свого характеру я могла б назвати працьовитість та терпіння. А що хотілося б у собі покращити? Напевно, насамперед керувати своїм настроєм.

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 14

  Jeans Zara, Roll-neck MSGM

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 15

  Red Fur jacket DIOR, Sweater Zara

  Digital-обкладинка Marie Claire Лютий 2021: Зірка номера - 12-річна Аріна Горді-Фото 14

  Jeans Zara, Roll-neck MSGM

  Будь ласка, розкажіть нам про майбутні проекти, ким ви бачите себе через 10 років?

  Складно сказати, що буде через 10 років, поки мені це бачиться як робота моделлю, що веде теле та радіопередач. А що стосується найближчих планів: попереду весна та багато різних російських показів моди, запис 3 сольних пісень та кліпів, виступи з ними на різних фестивалях та заходах, запуск своєї передачі на RadiKidsFM.

  Публікації в топ журналах: LOfficiel Kids Baltica сент 2020 (обкладинка, фото, інтерв'ю), LOfficiel Індія (фото, інтерв'ю) листопад 2020, Vogue Росія лютий 2021, Harpers Bazaar Kids В'єтнам лютий 2021 Понад 2 публікацій за півроку в модних журналах Anon, Gmaro, Creators та ін.

  Команда:

  Модель: Arina Gordiy

  Фотограф: Amer Mohamad

  Стиліст: Sophie Suru 

  Макіяж: Oksana Laskina

  волосся: Maxim Rokitskiy

  Light assitant: Anna Kaganovich 

   

  Статті на тему