UA
RU

Дизайнер ELENA BURENINA відкрила перший бутік в Україні

21 грудня українська дизайнерка ELENA BURENINA відкрила перший бутік у Києві. Простір знаходиться за адресою вул. Болсунівська, 21–23.
Дизайнерка ELENA BURENINA відкрила перший бутік в Україні-Фото 1

Вперше на Ukrainian Fashion Week ім'я Олени Буреніної прозвучало у 2006 році. Тоді студентка 3-го курсу Київського Національного університету технологій та дизайну здобула Гран-прі конкурсу «Сезони моди: погляд у майбутнє». Ще гучніший успіх прийшов до дизайнера в 2008-му, коли вражаючі фото колекції Буреніної на японську тематику облетіли весь світ, з'явившись на перших сторінках популярних інтернет-видань Франції, Італії, Іспанії, Японії, Кореї та Бразилії. Той самий рік був відзначений перемогою Олени Буреніної на міжнародному фестивалі моди в Італії та участю у Вашингтонському тижні моди DC Fashion Week.

У 2009 році Олена Буреніна здобула перемогу у телевізійному конкурсі молодих дизайнерів Про Fashion та пройшла стажування у Центральному коледжі мистецтва та дизайну ім. Святого Мартіна в Лондоні, де навчалися Джон Гальяно та Олександр МакКвін.

Мистецтво у її виконанні ніколи не було відірваним від життя, і навіть найартовіші подіумні образи ELENA BURENINA розкладаються на носибельні речі, що перетворюють будь-яку жінку.

Я роблю колекції легкими для сприйняття, тому що не хочу бути ніким не зрозумілою,

– зізналася дизайнерка в інтерв'ю.

Дизайнерка ELENA BURENINA відкрила перший бутік в Україні-Фото 2

При цьому креатив і новаторство у Буреніної – дочки винахідника, який працював для NASA, – буквально в крові. Видима простота її речей виявляється результатом бездоганного крою, найточніших розрахунків та конструкторських знахідок. Будучи професійним художником, Буреніна приділяє особливу увагу підбору палітри своїх колекцій, у яких не зустрінеш відкритих кольорів – лише витончені складні відтінки.

Приклад Олени Буреніної підтверджує тезу про те, що талановита людина талановита у всьому. Їй однаково добре вдаються всі ролі, за які вона береться - від художника по костюмах до дизайнера інтер'єрів. Символічно, що у конкурсі на створення костюмів для ведучих Євробачення Олена виграла в той самий момент, коли задумалася про запуск чоловічої лінії свого бренду: її потенціал у цьому напрямку давно відзначали і баєри, і клієнти.

2017 року ELENA BURENINA отримала міжнародну премію ELLE STYLE AWARDS у номінації «Дизайнер року».

Burenina store №1 – довгоочікуваний проект, якого Олена йшла 15 років. Мета відкриття бутіка – зробити речі Олени Буреніної ближче до покупця. З 21 грудня у бутіку представлена ​​доповнена зимова колекція.

Під час коктейлю на честь відкриття гостей пригощав ресторан Grano, напій вечора – кава Freixenet, dj-сет від Kenziro.

[mc_gallery id=140068]

Статті на тему