UA
RU

Додай кольори: стильні образи з яскравими шкарпетками

Редагувати переклад
Любите нетрадиційні та унікальні образи? Тоді весняно-літня колекція бренду з шотландським корінням Burlington саме для вас.

Шкарпетки вже давно перестали бути просто непомітним аксесуаром. Тепер вони у центрі уваги! Незалежно від того, що ви зазвичай носите - строгий костюм або дівоча сукня, правильні шкарпетки зможуть стати центром образу. Головне – правильно їх обрати.

Разом з брендом Burlington, який з 2008 року входить до складу компанії Falke, ми розповідаємо про чотири найцікавіші тренди майбутнього сезону. Надихайтеся та експериментуйте!

Додай кольори: стильні образи з яскравими шкарпетками-фото 1

Ringlets and rib 

Рубчики та завитки надають вільний стиль шкарпеткам у баскетбольному стилі, у них особливо відчувається баланс спорту та вільного духу. Лобстер по всій поверхні або лимон як вишитий мотив, - ваші друзі точно звернуть на них увагу!

Готичний

Готичний стиль не перестає бути у тренді. Металеві акценти на чорних шкарпетках Burlington додадуть вашому образу відтінки справжнього року. 

друк 

Яскраві гавайські квіти, незабутні хвилі та принти листя чудово поєднуються з джинсами та брюками-чиносами, а без них не лише влітку, а й у будь-який інший сезон нікуди не сховатися. 

Transparency, nets і sparkles

У новому сезоні будуть популярні різні ефекти прозорості: незвичайні структурні виточки, сітка або прозорий ромб. А незвичайна пряжа та люрексові акценти у поєднанні з графікою та різноманітними варіантами блиску на багатобарвній пряжі забезпечать жіночність вашого образу.

Більше яскравих ідей дивіться у нашій галереї:

[mc_gallery id=99240]

Статті на тему