UA
  RU

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu

  Редагувати переклад
  Дівчата не вперше задіяні у зйомках та показах.
  
  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 1

  Італійський бренд Miu Miu представив нову рекламну кампанію весняно-літньої колекції. Відмінною рисою стало те, що для зйомок креативний директор Міучча Прада запросила висхідних зірок — 22-річну Лурдес Марію Чікконе Леон та 20-річну Майю Турман-Хоук.

  Фотосесія проходила у нічний час доби. Донька Мадонни позувала на задньому сидінні автомобіля у шовковому комплекті із сумкою, у червоних човниках та чорних гетрах. Модний британський фотограф Девід Сімс наголосив на аксесуарах бренду: шовковій стрічці-обручі, ремені з великим каменем, окулярах та масивних сережках. На другому фото вона з'явилася у порожньому поїзді у блискучій сукні, джинсовому піджаку та червоних туфлях.

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 2

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 3

  Читайте також: НОВИЙ ЛУКБУК LOUIS VUITTON: АЛІСІЯ ВІКАНДЕР, ХЛОЯ МОРЕЦЬ ТА ІНШІ

  Модельна кар'єра Лурдес розпочалася ще у 2016 році, коли вона з'явилася у рекламній кампанії аромату Pop Стелли Маккартні. Ця зйомка стала початком її модельного майбутнього, адже у вересні минулого року вона дебютувала на показі Gypsy Sport під час Тижня моди у Нью-Йорку.

  Дочка Уми Турман постала у більш романтичному образі. Вона позувала в шкіряному рожевому тренчі та окулярах хитромудрої форми. Майя Турман-Хоук вже знімалася для таких брендів, як All Saints та Zac Posen, але вона більше націлена на акторську кар'єру.

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 4

  Також у фотосесії, автором якої став британець Девід Сімс, взяли участь акторка та співачка Джульєтт Льюїс, китайська модель Ду Жуан та акторка Зазі Бітц, відома за роллю у серіалі «Атланта».

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 5

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 6

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 7

  Дочки Мадонни та Уми Турман знялися у рекламній кампанії Miu Miu-Фото 8

  Статті на тему