UA
  RU

  Дочка Мадонни знялася у рекламній кампанії Marc Jacobs 

  Редагувати переклад
  Лурдес Леон рішуче налаштована створити власне ім'я в індустрії моди. 
  
  Дочка Мадонни знялася у рекламній кампанії Marc Jacobs - Фото 1

  Останнім часом багато дітей знаменитостей визначили для себе саме мода-Бізнес найлегшим шляхом прославитися, вийти з тіні батьків. Діва Кассель, Ліла Мосс, падчерка Камали Харріс Елла Емхофф, Льоні Клум — цей список дійсно можна продовжувати доти, доки у вас не закінчиться список світових прізвищ селебрітіс. Проте, є велика різниця в тому, щоб зніматися на обкладинці поруч із знаменитою матусею та робити рекламну кампанію для всесвітньо відомого бренду самостійно. Останнім уславилася Лурдес Леон, яка у 24 роки вже взяла участь у чималій кількості показів та зйомок. 


  Лурдес Леон, 24-річна дочка Мадонни, стала зіркою нової кампанії Марк Jacobs, яка стартувала 16 лютого 

  Лурдес Леон — обличчя нової модної кампанії, і її фотографії випромінюють той самий бунтарський дух, який довгий час був візитною карткою її мами — співачки, актриси та режисера Мадонни. 


  Читай також: Зірки ”Ігри престолів” стали батьками 

  24-річна модель демонструє довге руде волосся і червоні нігті, що підходять по відтінку, на фотографіях для кампанії. Марк Jacobs весна 2021 року, опублікованих у вівторок, 16 лютого. На одному знімку Лурдес, також відома як Лола, одягнена в топ із квітковим малюнком, шкарпетки в райдужну смужку, а вже на іншому тлі її образ доповнений блискучим бюстгальтером, яскравим головним убором та кросівками. 

  "У Марка довга історія відносин і співпраці з Мадонною, і тому для нас було логічним зробити Лолу обличчям кампанії, оскільки вона ідеально втілює юнацький дух і безкомпромісне почуття індивідуальності, що лежать в основі вираження юнацької сторони бренду", - заявили представники популярного бренду одягу та аксесуарів. . 


  Дочка Мадонни знялася у рекламній кампанії Marc Jacobs - Фото 2

  Лурдес, старша із шести дітей Мадонни, розмістила кілька фотографій у своєму Instagram і додала підпис: «MARCMYWORDSssssssssss TY @ marcjacobs». Вона також відзначила кількох інших учасників зйомок.  

  Дівчина дебютувала у модельному бізнесі у віці 19 років у 2016 році, ще будучи студенткою університету Мічігану.    Нещодавно Лурдес знялася для рекламної кампанії популярного бренду 2000-х Соковитий Couture, А раніше працювала зі Стеллою Маккартні, Miu MiuЦиганський Sport и Converse 

  Втім, різкість образу Леон повністю збігається з бунтарською та однозначно жорсткою особистістю дівчини. Минулого місяця Лурдес опублікувала зображення себе в чорних трусах у рекламі Juicy. Коли кілька користувачів написали негативні коментарі, в яких згадувалась мама моделі, Лурдес довела, що може постояти за себе, різко і безкомпромісно відповівши недоброзичливцям. 


   

  Статті на тему