UA
RU

Dolce & Gabbana запустять серію онлайн-уроків для тих, кому самотньо на карантині

Dolce & Gabbana оголосили про запуск у соціальних каналах бренду проекту #DGFattoInCasa («Зроблено вдома»), який має підтримати в нас почуття спільності під час самоізоляції. 

Dolce & Gabbana запустять серію онлайн-уроків для тих, кому самотньо на карантині.

Зараз, коли наші пріоритети переглянуті, темп життя сповільнений, а цінності стали глибшими, #DGFattoInCasa нагадує про силу майстерності як креативного способу висловити кохання, близькість та турботу.

У рамках цієї ініціативи майстри Dolce & Gabbana, а також друзі Будинку проведуть серію онлайн-воркшопів, під час яких запросять нас до себе додому, поділяться своїми знаннями та вміннями, а можливо, і надихнуть когось із нас на власний проект «Зроблено вдома ».

Читайте також: DOLCE & GABBANA ФІНАНСУЮТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ НОВОГО КОРОНАВІРУСУ

Dolce & Gabbana запустять серію онлайн-уроків для тих, кому самотньо на карантині.

DGFATTOINCASA – це фандрайзингова ініціатива, спрямована на підтримку наукових досліджень університету Humanitas та реалізована за підтримки краудфандингової платформи ForFunding by INTESA Sanpaolo Bank. Проект став продовженням співпраці Dolce & Gabbana та Humanitas University, яка отримала свій початок у лютому цього року. Тоді за фінансової підтримки модного будинку вчені під керівництвом професора Мантовані запустили дослідження, метою якого було вивчення реакції імунної системи людини на коронавірус SARS-CoV-2.

Статті на тему