UA
RU

Дріс Ван Нотен показав свою останню колекцію

Дріс Ван Нотен представив свою останню колекцію — Men Spring Summer 2025. Дизайнер йде зі свого бренда Dries Van Noten. 

Dries Van Noten Men Spring Summer 2025

Минулої суботи під час Паризького тижня чоловічої моди пройшов останній показ Дріса Ван Нотена. Дизайнер представив колекцію Dries Van Noten Men Spring Summer 2025. Він охарактерезував її як «роздуми про сучасну елегантність, мислення за межами того, що було раніше». Дріс Ван Нотен зробив акцент на силуетах — від класичних до іноваційних. І як зазвичай — на кравецькій та швейній майстерності, а також на кольорі та принтах. До речі, у колекції була застасована стародавня японська техніка друку Suminagashi. З її допомогою були зроблені принти з великими графічними листами та квітами. 

Dries Van Noten Men Spring Summer 2025

Dries Van Noten Men Spring Summer 2025

Dries Van Noten Men Spring Summer 2025

«Це мій 129-тий показ. Як і попередні, він направлений вперед. Я думаю про те, як Марчелло Мастроянні одного разу говорив про парадоксальну ностальгію майбутнього, за межами втрачених раїв, уявлених Прустом. І про те, як ми продовжуємо йти за своїми мріями, знаючи, що в якийсь момент зможемо озирнутися на них з любов’ю», — розповів дизайнер. 

Нагадаємо, що у березні Дріс Ван Нотен повідомив, що йде у відставку. Він залишає посаду креативного директора Dries Van Noten, але буде залученим до бренда для роботи над певними проєктами. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dries Van Noten

Читайте також: ПОЛ СМІТ ПОКАЗАВ НОВУ КОЛЕКЦІЮ НА PITTI UOMO

Статті на тему