UA
  RU

  Дві моделі, що прославилися на весь Instagram

  Їхня дружба - відмінний приклад для наслідування.
  
  Дві моделі, що прославилися на весь Instagram-Фото.

  Джорджія Гіббс та Кейт Уеслі - найкращі подружки, які прославилися своїми фото в Instagram. На своїх знімках вони продемонстрували, що зайва вага зовсім не відіграє ролі в дружбі, і його можна обіграти на свою користь.


  Читайте також: ФОТО ДНЯ: 31-ЛІТНЯ МЕГАН ФОКС У РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ

  Так, у березні, на честь Міжнародного жіночого дня, дівчата виклали фотографію, де вони демонструють свої абсолютно різні постаті та не комплексують із цього приводу.


  Поділіться зі світом тим, хто робить вас як особистість. Можливо, це буде найкраща подруга, мама або абсолютно незнайома вам людина. Ігноруйте стереотипи і думку, що склалася, про форми і розміри. Цінуйте те, що у вас є.

  Звичайно, багато користувачів Instagram висловили свою думку щодо цього знімку. Наприклад, вони говорили, що Джорджія (та, яка стрункіша) таким чином хотіла підкреслити свою стрункість і, тим самим, образити Кейт. Дівчина була дуже засмучена подібними коментарями, але це підштовхнуло двох подруг на роботу над проектом Any Body, який покликаний показати, що будь-яка форма і розмір повинні сприйматися в суспільстві і не створювати дискомфорту їхнім володаркам.

  Дві моделі, що прославилися на весь Instagram-Фото.

  Instagram/@any.body_co

  Читайте також: ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ШОУ VICTORIA'S SECRET 201


  Цей проект почав набирати популярності серед користувачів соціальної мережі, а дівчата раді, що їхні знімки почали сприймати так, як замислювалося спочатку.

  Внаслідок цього Джорджію та Кейт запросили для зйомок в австралійському журналі Health & Fitness, який вийшов у вересні.

  Дві моделі, що прославилися на весь Instagram-Фото.

  Instagram/@si_swimsuit

  Але, можливо, найбільш хвилюючий момент у їхній кар'єрі – це пропозиція Sports Illustrated знятися в рекламному кампейні купальників для SI Swim Rookies. Вони обидві взяли участь у чарівній фотосесії, яка пройшла на острові Аруба та ще раз довели, що розмір не має значення.   

  Статті на тему