UA
  RU

  Джейн Фонду через 62 роки з'явилася на обкладинці свого першого глянцю 

  Редагувати переклад
  Востаннє актриса опинилася на головній сторінці Vogue у 1959 році. 
  
  Джейн Фонду через 62 роки з'явилася на обкладинці свого першого глянцю.

  Jane Fonda on Vogue Poland
  https://www.instagram.com/p/CUZAH2NrG_w/
  CR: Molly Matalon for Vogue Poland

  Однозначно, Джейн Фонду — одна з найкращих кандидатур для статусу дівчини з обкладинки. Навіть з урахуванням того, що незабаром легендарній акторці виповниться 84 роки.  


  Так, зірка кіно та телебачення з'явилася на обкладинці видання польського Vogue, прикрасивши собою номер, присвячений сміливості. 

  Фонду з гордістю позує на великому фото в монохромному чорному образі: комбінезоні, заміксованому зі шкіряним поясом-корсетом, і в крислатому капелюсі. 


  Для розвороту Фонду дещо перетворилася, додавши до свого приголомшливого образу тренч золотого відтінку з металевим сяйвом. 

  Джейн Фонду через 62 роки з'явилася на обкладинці свого першого глянцю.

   


  Дворазова володарка премії "Оскар" додала, як вона була рада поділитися фото своєї останньої обкладинки зі своїми передплатниками в інстаграмі. Фонду відзначила на знімку стиліста Мері Інас, перукаря Джонатана Ханусека, а також мейк-ап-візажиста Девіда ді Леона, які працювали над її образом. 

  Читай також: Новий янгол “Victoria's Secret” Меган Рапіно та ще 500 спортсменок вимагають узаконити право на аборт 

  Обкладинка з'явилася понад шість десятиліть після першої появи Джейн Фонди на сторінках Vogue. Тоді молода дівчина прикрасила липневий номер 1959 року, а фотографом історії став культовий Ірвін Пенн.  Джейн Фонду через 62 роки з'явилася на обкладинці свого першого глянцю.
   

  Коли мова заходить про стиль, кліматичні зміни та активізм, то на думку першої спадає саме особистість легендарної актриси. 


  Нещодавно жінка опублікувала книгу під назвою “Що я можу зробити? Шлях від кліматичного відчаю до дій”, який, за повідомленнями у її інстаграмі, був обраний Кайей Гербер як “найкращий фоліант вересня”. 

  До того ж зірка фільмів "Барбарелла" та "Моя свекруха - монстр" нещодавно з'явилася в сьомому сезоні шоу виробництва Netflix "Грейс і Френкі", де вона протистоїть неповторній Лілі Томлін. 

   


  Статті на тему